Buďte elegantní i na svatební veselici čertů

I když se venku žení všichni čerti, můžete jít v elegantním a hřejivém outfitu, se kterým ve svém okolí upoutáte. Podívejte se na dnešní inspiraci a buďte taky elegantní, i když je venku počasí doslova pod psa, vy to ale v tomto outfitu ani nepoznáte.

Zachumlejte se do pleteného oblečení

S ubývajícím teplem přicházejí do módy opět jako každý rok pletené věci. Nepředstavujte si ale jenom huňaté kousavé svetry, které pletla vaše babička, když jste byla malá, pletené oblečení totiž může být elegantní a stylové. V pleteném oblečení je teplo a příjemně, když je venku ošklivě, stačí se do něho jenom zachumlat a hned je vám dobře na duši i na těle. Takové pletené kousky jsou vhodné jak na nošení do práce či do školy nebo na posezení s kamarádkami, tak na tzv. líné dny, kdy se vám nechce z postele. Do pleteného úboru se můžete zavrtat a hrnkem dobrého čaje nebo kávy si přečíst milovanou knížku, nebo řešit důležité pracovní otázky. Záleží to jen na vás, kam tento pletený outfit vytáhnete.

Modré šaty jako základ

Základem dnešního outfitu jsou krásné modré šaty, upletené z akrylového materiálu. Jsou vkusné, ale především teplé a vhodné i do chladnějšího prostředí. Jejich barva učaruje každému na první pohled. Doplnit byste je měla černými pohodlnými termolegínami, které vám opticky zeštíhlí nohy a přitom vám v nich nebude zima, ani kdyby venku klesla teplota pod bod mrazu. V teple vás také udrží boty na vyšším podpatku, na kterém ale zvládnou chodit i začátečnice nebo ženy, které nosí podpatky jednou za uherský rok. Jejich krémová barva outfit rozjasní a navíc bude ladit ke krémové tašce. Originální messenger vypadající jako aktovka bude k tomuto outfitu vypadat perfektně a navíc u něho oceníte dostatek místa. Posledním kouskem je šátek, který slouží jako doplněk, přičemž má bílou barvu. V tomto oblečení se budete cítit skvěle a zároveň skvěle také budete vypadat – jen to zkuste.

Outfit

Fotogalerie

Komentáře