Hrajeme si s puntíky

V pohodlném do modra laděném outfitu nebudete jen dobře vypadat, ale také se tak cítit. Hravé puntíky totiž dokážou vyčarovat príma den.

Pohodlí nemusí být jen v teplákách

Teplo táhne ven čím dál víc sportovních nadšenců. Příznivé teploty jim dovolují provozovat cyklistiku, jogging nebo se jen tak potulovat po venku. Jenomže něco takového rozhodně nejde na deseticentimetrových podpatcích a v úzké sukni. Pohodlí je sice fajn, ale ne všichni si můžeme dovolit chodit do školy nebo do práce v pyžamu či teplákách. Ty jsou sice žůžo, ale mezi lidi v nich přeci jen nemůžete. Proto je tu pro ty, co mají rádi pohyb, namísto sešněrované elegance, tento outfit, který kombinuje především komfort a sportovní cítění. Najdeme v něm ale i špetku elegance, která zaručuje, že se dá nosit i jinam, než jen na stadion.
Hrajeme si s puntíky

Puntíky jsou naprosto všude

Ústředním bodem, který okamžitě přitáhne pozornost, je nevšední světle petrolejové tílko s puntíky. Kombinace části s malými tečkami a části s velkými tečkami, je zajímavým detailem, který je doveden k dokonalosti u originálně střižených zad. Tílko je navíc vzdušné, takže vám v něm nebude teplo. Pro pohodlnost lze zvolit džíny, ale tílko určitě víc vynikne s legínami tmavé barvy. Ty vám navíc pěkně obtáhnou zadeček a celkově budou lichotit vaší postavě. Pro doplnění sportovního nádechu outfitu je tu modrá slabší mikina s dlouhým rukávem.

Jak již bylo řečeno, podpatky nejsou vždycky to pravé ořechové a v tomto případě, jsou určitě lepší volbou modré tenisky s detailem květin. Vaše noha vám za to pohodlí poděkuje. Věci si potom můžete uložit do prostorné modré tašky s puntíčky. Všechno v dokonalé harmonii.

Toto oblečení ocení především ty ženy a dívky, které dávají přednost pohodlí, před elegancí. Outfit je celkově velmi vzdušný, takže je pro teplejší dny jako dělaný. Nosit se dá jak do školy, do práce, tak na trénink nebo jen tak na někam ven s kamarády.

 

Fotogalerie

Komentáře