I v kraťasech se dá dělat paráda

Myslíte si, že když potřebujete být elegantní, musíte nutně oblékat dlouhé kalhoty nebo úzkou sukni? Pokud ano, vězte, že v létě se v něčem takovém „uvaříte“. Podívejte se a přesvědčte se, že i v kraťasech se dá chodit na schůzky a do práce.

Prudce elegantní i v létě

Je jedno, jestli vykonáváte nějaké povolání, ve kterém je nutné dodržovat určitý dress code, tedy chodit ve formálním oblečení, nebo jestli je jen venku teplo a vy přesto chcete vypadat elegantně. S ubývajícími dny do začátku léta bude stále tepleji a tepleji, takže byste se na to měla připravit a doplnit chybějící kousky ve svém šatníku. Protože komu by se chtělo potit ve třiceti stupních v dlouhých kalhotách a košili? U žen jsou opravdu široké možnosti výběru vhodného oblečení, tak si nevytyčujte zbytečně hranice a vyzkoušejte outfit s kraťásky a barevnými doplňky, ve kterém vyniknete.

Outfit s červenými detaily

Nebojte se toho a vyzkoušejte kraťáskovou variaci s červenými detaily a upozorněte na sebe v davu. V pohodlných světle modrých pruhovaných kraťasech vám rozhodně nebude přes léto teplo a navíc se v nich budete cítit dobře. Tyto retro kraťasy dají vyniknout vašim nožkám a zároveň vám propůjčí elegantní zjev. Doplnit je zkuste bílým vzdušným topem, který má zajímavě vyvedená záda v krajce. Výhodou jistě je, že na bílé barvě popřípadě nebude vidět, když se zpotíte, což by se vám ale díky vzdušnosti outfitu stát nemělo. Jelikož jsou kraťasy i tričko bílé, pro zajímavost je doplňte botami výrazné barvy například červené. K nim se potom hodí stejně červené bolerko, které si můžete přehodit přes ramena. Tento outfit je doplněn ještě o prostornou bílou kabelku, kterou můžete nosit jak na jednom rameni tak křížem. Jak již bylo řečeno, outfit se hodí jak do práce, tak do školy nebo na nějaké posezení na letní zahrádce. Buďte elegantní i v létě a ciťte se přitom dobře.

 

 

i-v-kratasech-se-da-delat-parada

 

Fotogalerie

Komentáře