I v očekávání můžete být šik

To, že jste těhotná, ještě neznamená, že musíte nosit jenom neforemné vytahané tepláky a trička po strejdovi s pivním břichem. Zkuste se nechat inspirovat tímto outfitem pro těhotné a připadejte si dobře i během svého těhotenství.

Těhotenství není omezení

Pro ženy v očekávání je těžké připadat si sexy a pohodlně, když neustále musí čůrat, natékají jim nohy a váží asi jako mladá velryba. I když na domácí povalování jsou nejlepší velké tepláky a maxi tričko, když musíte do města nakoupit nebo třeba na kontrolu k doktorovi, potřebujete něco lepšího. Zavřít se doma, dokud se malé nenarodí, je zbytečné, protože dnešní móda nezapomněla ani na těhotné, a proto je všude dostatek těhotenských modelů. Jen se podívejte například na dnešní outfit, který se zaměřil na maminky v očekávání, které si ale i přes těhotenské bříško chtějí připadat fajn a šik.

Pohodlně, módně a těhotně

Základem tohoto outfitu pro těhotné je samozřejmě těhotenské tričko a kraťasy. V některých případech nastávajícím maminkám bříško kouká z trička ven, což nemusí vypadat právě vzhledně. Právě proto mají těhotenské kraťasy u tohoto outfitu šedý rozšířený pás, který podobným věcem zabraňuje a vy si tak můžete připadat pohodlně po celý den. Tričko je vybráno tak, aby všem kolem vás dalo jasně najevo, kde se vaše srdce nachází nyní. Materiál je vzdušný a volný, takže se nemusíte bát, že byste se do něho nevešla. Kvůli oteklým kotníkům je potřeba zapomenout na vysoké podpatky a zaměřit se na pohodlí, které představují například modré plátěné tenisky. V případě, že by vám bylo v tomto letním outfitu chladno, můžete vyzkoušet otevřený dlouhý kardigen, který ochrání vše potřebné. Vaše miminko před zimou a vás před nepohodlím. Nedílnou součástí outfitu je také sytě modrá kabelka, kam se vejde všechno nejnutnější. Modrý náramek už potom představuje jen třešničku na dortu. Tento outfit je vytvořen na procházky po venku a do města. Vyzkoušejte ho a připadejte si šik i během svého těhotenství.

tehotenska-moda

Fotogalerie

 

 

Komentáře