Jak vybrat to správné sexy prádlo? Nechte si poradit

Chtěla byste překvapit svého muže v sexy spodním prádle, ale nejste si jistá, který kousek bude to pravé ořechové? Pak se podívejte na tento článek a nechte si poradit.

Zapomeňte na pyžamo

I když je vytahané tričko na spaní pohodlnější, pokud chcete dát vyniknout své postavě a rozpálit svého muže doběla, budete potřebovat dovybavit svou šatní skříň sexy modely. Někdy totiž takové správně vybrané spodní prádlo dokáže dokonce i spravit manželství. Korzety, košilky, negližé, tanga i podvazky – když chcete vypadat sexy, nemůžete si jen tak obléknout cokoliv, co vám z tohoto seznamu přijde pod ruku. Podívejte se, jaký model se hodí, pro jakou příležitost.

1. Košilka – aby každá noc byla vášnivá

Pokud chcete vášeň probouzet každou noc, nejlepší volbou jsou saténové košilky či negližé. Jsou příjemné na dotek a pohodlného střihu, takže vás v noci nic nebude škrtit ani škrábat. Zároveň ale dokážou splnit svou povinnost a to udělat z vás sexy ženu. Košilky padnou opravdu každé postavě a se zajímavými detaily, jako je například krajkové zdobení, upoutají pozornost. Pro ženy s většími ňadry jsou potom lepší košilky s kosticemi, které vše udrží pěkně na svém místě.

kosilka-papaya-casmir-2damska-kosilka-a-tanga-livco-corsetti-shige

2. Na sexy vystoupení jedině korzet

Pro oživení plamene vášně je dobré čas od času vyzkoušet něco nového. Dobrým tipem je například striptýz nebo menší taneček. Na něco takového se nejlépe hodí sexy spodní prádlo korzetového typu. Záleží totiž jenom na vás, jak dlouho budete muže „trápit“ pomalým rozvazováním šněrovačky. V korzetu navíc vynikne celá vaše postava a prsa se opticky zvětší. Pro větší sexappeal můžete připojit i punčošky na podvazcích, které dají vyniknout vašim nohám, které můžete prodloužit vysokými podpatky.

damsky-korzet-avanua-kitty-2souprava-cafelatte-corset-shorts-obsessive

3. Když nechcete čekat, zvolte body

Pokud nepotřebujete mít předehru nijak zvlášť dlouhou, zkuste si sexy body. Body obtáhne vaši postavu a dá vyniknout vašim přednostem – kromě toho jsou v něm zabudované kostice, které pozvednou vaše ňadra. Některá body mají více vykrojené kalhotky, čímž se opticky prodlouží vaše nohy. Zapínání body je v rozkroku. Pro oživení je opět možné volit model s krajkovým zdobením.

body-tigra-casmir-2damske-body-avanua-beauty-cerne

Komentáře