Jedny šaty, ale tři outfity aneb šetříme místo ve skříni

Stále vám přijde, že v šatníku nemáte nic pořádného na sebe, i když už se vám do něj nic nevejde? Zkuste tento problém vyřešit jedněmi šatami, které lze ale obměňovat – v tomto článku najdete rovnou tři outfity.

Večerní šaty, sukně i plážové šaty

Která žena by to neznala. Máte mít důležitou schůzku, ale všechny vhodné šaty jako kdyby se vám vypařily ze šatníku. Komínky z triček a tílek, kalhot a svetýrků už se vám sice do skříně skoro nevejdou, ale přesto nemáte co si obléknout. Ačkoliv muži říkají, že takovému problému nerozumí, i oni sem tam „pláčou“ nad tím, že nemají žádné hry, i když jim peněženka zeje prázdnotou a pracovní stůl originálními PC hrami. Na všechno se ale dá najít řešení a nejinak je tomu i v tomto případě. Místo toho, abyste si kupovala hromadu oblečení a skládala z toho jednotlivé outfity, zkuste si koupit šaty, které jsou tři v jednom. Dají se totiž nosit jako večerní šaty, dlouhá sukně nebo plážové pohodlné šaty. Podívejte se, jaké outfity se dají udělat z jedněch šatů.

1. Večerní šaty na léto

I v létě je mnoho příležitostí, kam se hodí společenské šaty. Je jedno, jestli se jedná o formální párty u bazénu, promoci známého nebo svatbu sestřenice, důležité je, že tam nemůžete jít jen tak v žabkách a zavinovací sukni. Pro takové případy se určitě hodí mít ve skříni pohodlné černé šaty, které podtrhnou vaši postavu. V případě nutnosti si pod ně můžete vzít například i stahovací prádlo, které z vás vyklouzlí „ženskou krev a mlíko“. Zapomenout byste neměla ani na vhodné boty, klasické černé sandále na podpatku budou tím pravým ořechovým. Do ruky si potom vezměte jen malou kabelku na to nejnutnější. A v případě, že by vám bylo chladno, zkuste bolerko.

vecerni-saty-na-leto

2. Dlouhá pohodlná sukně

V horkých dnech, kdy se člověku nechce nic řešit, je nejjednodušší jet k vodě. Tam se ale většinou není kde převléknout, a proto je lepší vyrazit už rovnou v plavkách. Pokud potřebujete nějaké nové plavky, zkuste je sladit tak, že si k nim vezmete jenom pohodlnou sukni a je to. Někdy je prostě příliš velké teplo na to, abyste na sebe nabalila tři vrstvy. A tato sukně je řešením. Pak už si stačí jen obout nějaké sandály nebo žabky a do velké tašky naskládat deku, opalovací krém a něco ke čtení a příjemné odpoledne u vody máte zajištěné.

dlouha-pohodlna-sukne

3. Šaty na pláž i do města

Když si chcete jen tak vyjít do města, když budete mít v šatníku tyto jednoduché šaty, už nebudete muset dlouho přemýšlet, co si vzít na sebe. Černé šaty s pruhovaným pásem na hrudníku jsou vzdušné a příjemné na dotek. Vypadat v nich budete skvěle, když ještě sladíte doplňky. Přes ramena si tedy můžete přehodit krémový šátek a věci si vezměte do velké bílé kabelky popřípadě její menší obdoby. Doplnit svůj vzhled můžete koženým bílým náramkem se zlatými detaily. Na nohy jsou potom dobrou volbou bílé sandály skoro bez podpatku. Takovýto outfit je velmi vhodný do města nebo na rande.

saty-na-plaz-i-do-mesta

Komentáře