Lehký letní outfit

Už nastal horký červenec a sluníčko během pár posledních pár dnů opravdu pálilo. Proto je nejlepší si vzít na sebe jen něco lehkého.

Komu by se chtělo potit se vrstvě oblečení během horkých dnů, které během léta zažíváme. Ale zároveň se chceme cítit pohodlně a také vypadat hezky. Nejlepší si je vzít sukni, v které se budete cítit krásně vzdušně a nebude vám v ní horko – sukně se hodí nejvíc, pokud se třeba chystáte do města nebo jenom někam jdete. K sukni bych zvolila nějakou lehkou halenku – nejlépe bez rukávů a opět nějakou vzdušnou. Pokud má sukně nějaký hezký lem nahoře, tak je nejlepší si halenku zastrčit do ní. A jako boty jsou nejlepší asi balerínky – pokud v nich chodíte rádi, tak určitě zvolte je. A nakonec nějakou tašku, kam si můžeme dát všechny věci, které si s sebou chceme vzít. Já jsem zvolila tuto prostornější s uchy, takže si ji můžete přehodit přes rameno a v klidu vyrazit 🙂

Další variantou, co se týče bot, jsou tenisky, které se také hodí téměř k čemukoliv. Ale pokud byste zvolily tenisky, tak by se hodilo i zvolit jinou kabelku – zkrátka zkombinovat celý outfit tak, aby se zase jednotlivé kousky k sobě hodily.

letni-outfit

Fotogalerie

Komentáře