Letos v létě frčí klobouky

Nevíte, čím byste ozvláštnila svůj outfit? Vyzkoušejte klobouky, které jsou hitem tohoto léta. Dají se kombinovat ke všemu, co vás jen napadne – podívejte se například na tyto tři outfity pro tři různé příležitosti, jejichž základem je klobouk.

Chraňte se před sluncem

„Slunce pálí, že i skály úpal dostanou,…“ Stejně jako se zpívá v jedné písničce, i letos v létě nám sluníčko dává celkem zabrat. Ne každému úplně sednou vysoké teploty a pražící paprsky a úpal či úžeh je tu hned. Určitě je lepší si hlavu nějak chránit a nespoléhat se na to, že letos tu dovolenou u moře s teplotami neproležíte. Klobouky jsou navíc v módě, tak proč si nějaký nepořídit? Doplňte si šatník a podívejte se na několik různých stylů klobouků, které jsou hitem letošního léta – ono totiž klobouky se dají nosit opravdu ke každému outfitu a ještě ho příjemně zvýrazní. Podtrhněte svou eleganci s některým z těchto kousků.

S kloboukem do města

První outfit, ke kterému se hodí klobouk, je ve středomořském stylu a je vhodný na procházky do města. Celkově je všechno vzdušné a světlé, aby vám nebylo horko. Jednoduché bílé šaty s průhlednými rameny jsou doplněny kloboukem v podobném starším stylu. Bílé baleríny jsou pohodlné a prodyšné, takže se vaše noha bude cítit jako v bavlnce. Outfit je doplněn výraznými doplňky v sytě modré barvě – jedná se o prostornou kabelku a větší náramek. V tomto outfitu si budete přidat příjemně a zároveň upoutáte žádanou pozornost.

Outfit1

Na pláž jedině se slamákem

Stejně jako před sluníčkem chráníte svou pokožku opalovacím krémem s vysokým faktorem, měla byste myslet i na svou hlavu. Uchraňte se od nepříjemného bolení hlavy a na pláž si s sebou vezměte klasický slamák. Nejenže se dá kombinovat naprosto k jakémukoliv druhu plavek, ale také je vzdušný a pohodlně sedí na hlavě. Se slamákem zkrátka nikdy nemůžete udělat chybu.

Outfit2

Párty klobouk mějte vždy po ruce

I když už večer sluníčko nepálí, nikdy nezaškodí mít v zásobě stylový klobouček, který si můžete vzít třeba na párty a doplnit tak svůj outfit o zajímavý doplněk. Například takový příjemný dvoubarevný outfit laděný do černo-bílé je potřeba něčím ozvláštnit. Pohodlné lněné černé kraťasy a hedvábné bílé tílko lze sladit s výrazným světle fialovým kloboučkem. Outfitu dává ten správný nádech také třásňová kabelka. Boty jsou potom vzdušné, krajkované tenisky. Vyzkoušejte tento outfit na párty a staňte se hvězdou večírku.

Outfit3

Komentáře