Ležérní elegance v saku a teniskách

Že tenisky a sako nejdou k sobě? Chyba! V tomto outfitu, který spojuje eleganci s ležérností, se budete cítit pohodlně a zároveň budete moci z fleku běhat maratón. Jen se sama podívejte.

Pohodlné tenisky a elegantní sako

Kdo říká, že kvůli eleganci musíte chtě nechtě do lodiček, tak ten ještě nezná tuto kombinaci ležérního stylu s dostatečnou elegancí. Pokud chcete platit za dámu, už nemusíte vyrážet ven v podpatcích, pouzdrových šatech nebo úzkých sukních, stačí sako a správně nakombinovaný outfit, ve kterém budete vypadat úžasně, ale zároveň pro vás bude pohodlný. Vzhledem k jednoduchosti a nenáročnosti oděvu padne tento outfit naprosto každé postavě. Nosit ho lze do města, ale také do práce nebo do školy. Podívejte se na mix sportovního vzezření, o které se postarají tenisky, a prudké elegance v podobě skvěle padnoucího sáčka a nechte se inspirovat.

Podzimní barvy hrají prim

Základním kamenem tohoto outfitu je červené sako na knoflík, které dodá vašemu vzhledu šmrnc. Výrazná červená upoutá pozornost a to především mužů, pro které je tato barva doslova jako magnet. Tričko je pohodlné bílé s červenými pruhy a zajímavým potiskem ve tvaru srdce vytvořeného námořnickým provazem. Jedná se o vzdušný kousek, ve kterém vám během teplých podzimních dnů bude opravdu příjemně. Další částí outfitu jsou tmavě šedé džíny s vysokým pasem. Díky němu si nenastudíte záda, ale přitom budete v úzkém střihu vypadat sexy. Na nohy si nazujte nízké semišové tenisky světle hnědé barvy, které vám budou ladit se stejně zabarvenou kabelkou. Kabelka je z kůže, přičemž ji lze nosit přes rameno nebo křížem přes tělo. Jako trendy doplněk k outfitu patří také světle hnědá čepice.

Outfit

Fotogalerie

Komentáře