Ležérní styl alá „děti květin“

Ráda byste na léto něco pohodlného a vzdušného? Vyzkoušejte přírodní barvy, které sluší každému, a staňte se „dítětem květin“.

Letní pohodlí

K jaru neodmyslitelně patří různé květinové vzory a pastelové barvy. Oblečení, nesoucí se v tomto duchu, je často vzdušné a především pohodlné, abyste se v něm cítila co nejlépe. A to je pro volné dovolenkové a víkendové dny potřeba. Přeci s sebou k vodě nebudete pakovat sáčko a boty na deseticentimetrovém podpatku. Chtělo by to nějaký model, pro pocit volnosti a svobody. A to vám může nabídnout tento outfit, který voní po květinách a volných dnech. Zkuste se spojit s přírodou formou do přírodna laděného oblečení, ke kterému už chybí snad jen knížka a houpací síť.

Přírodní outfit

Základem outfitu jsou příjemné žluté kalhoty s květinovým potiskem, které jsou na léto jako dělané. Jsou vyrobeny ze vzdušné látky, která zaručuje, že stále budete vnímat svěží pocit vánku. Ke kalhotám se perfektně hodí bílé tílko s barevnými motýlky a srdcem vepředu. Má originální střih a jeho ramínka jsou vyrobena z třásní. Celý tento hippie styl je doplněn korálově zbarveným kardiganem, který se dá nosit z obou stran. Opět je vyroben z lehkého materiálu, ale zároveň vám v letní podvečer zajistí, že vás vítr neofoukne. Na nožky vám potom jako ulité padnou balerínky s pleteným barevným vzorem. Jako doplněk patří k outfitu kabelka s hravými vzory, kombinující červenou a oranžovou barvu. Na hlavu si můžete dát příjemný hnědý klobouček, aby vám slunce nepálilo do očí.
Celý outfit má přírodní nádech, který působí pohodlným a příjemným dojmem. Určitě se hodí na procházku do města nebo k vodě, popřípadě i do školy. Do práce je možná až trochu moc ležérní, ale to záleží také na druhu povolání. Hlavní je se cítit dobře – pokud se tak budete cítit, budete tak i vypadat, a lidé vás tak budou vnímat.

Outfit

 

Fotogalerie

 

Komentáře