Móda pro plnoštíhlé

I když nezdravé trendy ve světě velí jinak, stále je tu dost zdravě vypadajících žen, které mají „madla lásky“. Pokud i vy patříte mezi ně, zkuste se podívat na dnešní outfit, který je zaměřený na ženy oblejších tvarů.

Holky „krev a mlíko“

Ne každá žena váží dvacet kilo i s postelí, jako to propagují mnohé fotky na internetových obchodech. Jenomže co si potom takové ženy „krev a mlíko“ mají obléknout? Naštěstí i na ně už se prodejci oblečení začínají soustředit, takže pomalu ale jistě začíná být z čeho vybírat. I dnešní outfit věnuje pozornost právě těmto ženám, které raději budou žít, než se mučit dietami a drastickým cvičením. Jejich zdravé tvary, které mnohdy řetězce nesmyslně označují jako obezitu, se budou vyjímat v některých z těchto kousků. Podívejte se na dnešní outfit pro plnoštíhlé dámy a nechte se inspirovat čím doplnit svůj šatník na podzim, abyste v tom mohla vyrazit do práce i do školy, ale také na posezení s kamarádkami.

Módní ikonou i bez plochého bříška

Lehký a zároveň pohodlný dnešní outfit se perfektně hodí do mírně deštivého podzimního počasí. Džíny s odlesky do stříbrné barvy padnou díky svému střihu opravdu každé postavě. Navíc se dají zakoupit až do velikosti číslo 46 a obsahují vyšší procento bavlny. Tričko v barvě červeného vína je zase zajímavé díky krajkovým detailům na ¾ rukávech a spodní části lemu. Toto tričko lze pořídit v několika barevných provedeních a to až do velikosti XXL. Tento lehce romantický outfit doplníte černou motorkářskou bundou, která dokonale imituje pravou kůži. V té vám zima určitě nebude. Na nohy si vezměte kožené lakované balerínky v černé barvě a šedo-černou taškou přes rameno, do které se vám toho hodně vejde. Pokud si ovšem nejste svým tělem jistá, můžete vyzkoušet stahovací prádlo.

Outfit

 

Fotogalerie

Komentáře