Podzimní francouzská móda

Podzim je tady a s ním také módní novinky. Prim bude letos hrát Francie a francouzská elegantní móda, ve které zazáří každá žena. Staňte se s tímto outfitem tou pravou dámou.

Buďte elegantní

Francouzky vždycky platily za krásné a elegantní ženy, které se umí oblékat. Na ulicích Francie jen tak nepotkáte nějaké džíny a tričko, tamní ženy si zakládají na chytře zkombinovaných outfitech, které jsou elegantní a slušivé. A právě tyto jemné modely jsou hitem letošního podzimu společně se sytými barvami. Výrazné prvky takovýchto outfitů z vás udělají opravdovou dámu, ale rozhodně nezapomenou podtrhnout vaši ženskost. V žádném případě v modelu alá Francouzska nesplynete neslyšně s davem. Naopak upoutáte pozornost a vzbudíte zájem. V tomto francouzském modelu budete šik a sebevědomí samo. Nechte se tedy inspirovat pohodlným outfitem, který se hodí jak do práce, tak na posezení u kávičky nebo firemní schůzku. Elegance se totiž hodí kamkoliv.

Žluté sáčko a červená čepice

Základem outfitu je výrazné hořčicové sáčko bez zapínání. Je velmi příjemné na nošení a především se nemačká. Zpod něho vykukuje elegantní halenka s límečkem a zajímavým prvkem mašlí na místě zapínání. Má krátký rukáv a je vzdušná, takže vám v ní nebude teplo. Kalhoty outfitu jsou vlastně tregíny, které se tváří jako těsné, ale vůbec tomu tak není. Jsou naopak prostorné a na gumu, takže padnou opravdu každé postavě. Díky úzkému střihu podtrhnou vaše nohy. Obout byste se měla do černých bot na podpatku, zapínajících se na malý pásek. Díky širšímu podpatku si na nich budete připadat bezpečně. Do ruky si potom nezapomeňte prostornou lakovanou kabelku, do které se vám vejdou všechny nezbytnosti. Posledním prvkem tohoto outfitu je čepice. Dá se nosit ve výrazné červené barvě, ale pro ty, kteří nechtějí příliš zářit, se hodí i v šedém provedení. Na boku má čepice květinu.

Komentáře