S hvězdami budete za hvězdu

Motivem pro letošní podzim jsou hvězdy. Ve hvězdném oblečení si budete připadat dobře a vaše sebevědomí stoupne do nebes. Nechte se inspirovat outfitem plným hvězd, který vám dokonale sedne.

Zapomeňte na pruhy a zkuste hvězdy

V dnešní době se velmi rozmáhají různé vzory na oblečení. Ačkoliv slibné jsou například takové pruhy, ne každý v nich vypadá dobře a zároveň ne každý chce vypadat jako zebra. Od tohoto klasického motivu je ale jen krůček k jinému, ve kterém zazáříte tento podzim. Jedná se motiv hvězd, hvězdiček, bludiček, světýlek,… I v menším množství vypadá tento symbol dobře a na oblečení se vyjímá především v kontrastních barvách. U tohoto outfitu se můžete podívat na sladění do černo-bílé, která zeštíhluje a sluší snad každému. Tady opravdu nejde šlápnout vedle. Tak se inspirujte, v čem můžete vyrazit například do práce, do školy po prázdninách, nebo jen tak na popovídání s kamarády.

Cítit se jako hvězda je snadné

Základem dnešního outfitu je měkký svetřík v bílé barvě, na kterém jsou výrazné černé hvězdy. Svetr má delší střih, takže vám určitě nebude foukat na záda, a navíc je moderně větší a ne k tělu. To znamená, že se do něj můžete příjemně zabalit, až začne podzim. K hvězdnému svetru se nejvíce hodí černé legíny s motivem drobných hvězdiček na pravém lýtku. Vaše postava díky těmto obepnutým kalhotám opravdu vynikne. Věci si můžete dát do černého batohu, jehož hlavní kapsa je na zip. Dají se v něm nosit drobnosti, ale také věci do školy. K tomuto outfitu si zkuste obout pohodlné třpytivé polobotky, které imitují hvězdnou oblohu. Jejich zář určitě upoutá tu správnou pozornost. V takto sladěném outfitu si budete připadat jako hvězda. Tak to zkuste.

s-hvezdami-budete-za-hvezdu

Fotogalerie

Komentáře