Sportovně, a přesto stylově

I sportovat se dá stylově. Hlavní je sice především pohodlnost, ale nejlepší je, když outfit splňuje obě kritéria. A tento to rozhodně splňuje na jedničku.

Věnujete se rádi sportu nebo byste chtěli začít? Samozřejmě můžete sportovat v čemkoliv a každý z nás má určitě ve skříni nějaké staré tepláky, které by šly pro tento účel využít, ale ne každý se v nich cítí dobře, pohodlně pravděpodobně ano, ale dobře ve smyslu, stále žensky a přitažlivě, to spíš těžko. Proto podporuji názor, že i sportovat se dá v hezkém outfitu. Hlavně pokud chcete běhat, tak důležitá je obuv – rozhodně botasky. Dále pohodlné kalhoty, dobře se běhá spíše v přiléhavém oblečení, proto jsem zvolila legíny a jako top se dá nosit cokoliv, já osobně jsem vybrala spíše volné tričko, které v létě bude hezky luftovat. A doplňky? Ty ke sportu pravděpodobně nepotřebujete, ale třeba láhev na vodu by se hodit mohla. A pokud chcete vědět, kolik je hodin, a jak dlouho se dané činnosti věnujete, tak je dobré mít i hodinky.

Outfit je hlavně tmavý, ale doplňky ho hezky rozzáří, co se týče neonových barviček, tak u sportovních outfitů mi nijak nevadí. Místo tohoto šedého tílka s uzlíkem by se hodilo i jen obyčejné tílko, hlavně abyste se cítili pohodlně a nemuseli si pořád upravovat tričko a podobně, jelikož u sportu nikdo dokonale nevypadá, a kdyby vypadal, tak by to bylo hodně divné, jelikož v prvé řadě jde hlavně o ten sport.

sportovni-outfit

Fotogalerie

Komentáře