Staňte se romantickou námořnicí

V pohodlném outfitu, kombinujícím modrou a bílou, uslyšíte šumění moře kdykoliv jenom budete chtít. Vyplujte do teplých dnů v něčem novém.

Volání moře

Teplé jarní dny budou co nevidět vystřídány horkými letními parny, která se ponesou ve znamení slunce a houpavých vlnek moře. Za vzduchem provoněným solí, šuměním vln a křičením racků, už ale nemusíte do ciziny. Pokud i vy toužíte vyplout za prázdninami a dovolenou, zakotvěte nejdříve v přístavu módy a správně se na tu příležitost ohákněte. Podívejte se na následující pohodlný a vzdušný outfit, se kterým oslníte jak někde na pláži, tak v ruchu města.

Ta pravá námořnice s romantickou duší

Dominující barvou je určitě námořnická modrá, ve které je vyvedena jak sukně, tak blejzr. Už jen při pohledu na slušivou sukni po kolena každého upoutají kroužící ptáci, jejichž křik skoro jako kdybychom slyšeli z dálky. Jejich hejno se shlukuje u spodního lemu sukně, který je zároveň lehce průhledný, ale jednotliví ptáčci vylétávají skoro až k bílému topu, posetému zepředu lesklými kamínky. Jeho jednoduché provedení je velmi pohodlné a zároveň neodpoutává pozornost od celku. Kromě toho zaručuje také vzdušnost, což je pro horké dny potřeba.

stante-se-romantickou-namornici

Jelikož v podvečer bývá ale někdy chladno, outfit je doplněn námořnicky modrým blejzrem, který vás ochrání před vtíravým větrem. Blejzr snoubí esteticky příjemný vzhled s praktičností – po obou stranách najdete menší kapsičky na drobnosti. Oblečení je doplněno také krémovým šátkem na krk jako doplňkem. Nohy vám samy příjemně vklouznou do krémových balerín bez podpatku. A nakonec věci si můžete uložit do prosté bavlněné tašky s potiskem čajového dýchánku.

Outfit učaruje spíše romantičkám či ženám, toužícím po pohodlí. Jelikož je ale i lehce elegantní, dá se nosit prakticky kamkoliv.

Fotogalerie

Komentáře