Staňte se v létě svůdnou motorkářkou

Teplé dny a příjemné počasí neláká ven jen něžné romantičky, ale také drsné motorkářky. Staňte se jednou z nich a brázděte ulice v tomto slušivém outfitu.

Duše motorkářky nebo drsňačky?

Jakmile se venku byť jen trochu oteplí, zahajují motorkáři svou sezónu. Už jen když jdete ulicemi města, můžete slyšet nedočkavé burácení motorů v garážích, kde se upravují poslední detaily. Je jedno, jestli jste také nadšenec do motorek, jezdíte jako doprovod svého přítele, nebo vám jenom líbí tento styl – důležité je, že si v tomto outfitu budete připadat žensky a zároveň pohodlně. Vaše křivky nemusí vynikat jen v krátkých sukních a upnutých halenkách. Odpočiňte si od takových oděvů a inspirujte se tímto outfitem, který sice na jednu stranu vypadá drsně, ale přitom nezapomíná zdůraznit vaši ženskost. Oblékněte si tuto motorkářskou variaci a staňte se pirátkou silnic.

Buďte podmanivá

Základem tohoto outfitu jsou červené šaty, které dokonale zdůrazní vaši postavu. Pokud vašemu okolí nespadne brada již z podmanivé rudé barvy, tak z výstřihu do véčka, ve kterém vyniknou vaše ňadra, určitě ano. Šaty mají navíc praktické kapsy na stranách. Na tyto smyslné šaty si vezměte drsnou motorkářskou koženkovou bundu, která dá celému tomuto outfitu ten správný nádech. Díky skvělému střihu a černé barvě se tato bunda hodí opravdu ke všemu. Jelikož z rána ještě bývá občas chladno, můžete svůj oděv doplnit legínami, aby vám nebyla zima. Až půjdete potom odpoledne, tak si je můžete sundat. Na dokreslení celého vzhledu si určitě nezapomeňte vzít koženkové kotníčkové botky v černé barvě. Snadno se vám budou nazouvat, protože mají na straně praktický zip. V případě, že chcete dát vyniknout svým nohám, zvolte lodičky na podpatku nejlépe v červené. Celý outfit je doplněn stylovou aktovkou s červeně vyvedenou postavičkou dívky a makového pole. Ačkoliv na aktovce je dominantní přezka, nebojte se – zavírání funguje na schovaném magnetu. Manipulace s aktovkou je tedy snadná. Tento outfit se hodí především na venkovní posezení, výlet s přáteli, rande nebo jinou příležitost. V některých případech se dá nosit i do práce, ale to už záleží na daném povolání.

stante_se_v_lete_svudnou_motorkarkou

 

Komentáře