Vintage vládne světu!

Ani tobě by neměly v šatníku chybět tyhle trendy kousky! Co takhle přejít z nudné mikiny a džínů k těmto elegantním vintage svrškům?

Plátěnku a polobotky jednoduše musí mít každý teenager. Každý kus se dá navíc báječně kombinovat s hadříky, které máš ve skříni. Jarní outfit, který se hodí ke každé příležitosti je to pravé na rande i do školy.

K vytvoření tohoto jarního outfitu jsem zvolila kreativně vzorované šaty, které jsou i ve velikostech pro plnoštíhlé slečny. Šaty jsou v modních barvách a můžeme je bez obav kombinovat s jakýmikoliv doplňky. K těmto lehkým šatům je nejvhodnější nestárnoucí džínová bunda světlejší barvy. K této kombinaci se skvěle hodí kožené elegantní polobotky značky Baťa, které jsou báječně prodyšné a lehké a jistě je oceníte při delších procházkách městem. Celý model jsem završila volbou originální plátěné tašky, která Vás překvapí svou praktičností.

Tento model je sestaven speciálně pro jarní období a to k jakékoliv příležitosti. Můžete takhle vyrazit do školy, na rande, nebo na nějakou formálnější událost. Vždy zazáříte!

vintage

Fotogalerie

Odpověď: 1

  1. jakub čevela napsal:
    Slecinka vybrala čupr model který rad koupim své přítelkyni.

Komentáře