10pcs DC jack napájení nabíjení zásuvka pro ASUS EEE Slate EP121 Laptop DC in Konektor Kabelu

10pcs DC jack napájení nabíjení zásuvka pro ASUS EEE Slate EP121 Laptop DC in Konektor Kabelu  612.72 Kč
  • Číslo Modelu: Pro Asus Eee Slate EP121
  • Značka: WEIDEFUSIYUAN
  • Produkty Stav: Skladem
  • Balíček: ano
  • Typ: Kabel Adaptéru

Nový Notebook DC in Kabel nabíjecí zásuvka forASUS EEE Slate EP121 dc napájecí jack Connectordc napájecí konektor nabíjecí zásuvka doprava Zdarma 10pieces/lot

Štítky: asus ep121, pevný disk pro notebook lenovo, acer disk konektor, ep121, digitální disk, ASDFGHJK, acer disk ssd, 1 tb sata 3, dell pevný disk, msata ssd


  • Nový 3 Roky Záruka HUC156030CSS201 SAS 12G 300GB 15K 2.5

    Nový 3 Roky Záruka HUC156030CSS201 SAS 12G 300GB 15K 2.5

    Nejlepší kvalita s dobrou cenu, obrázek je pouze pro referenční: Děkuji moc za vaši podporu a přejeme vám hezký den!Prodáváme široký variabilní Číslo Dílu, pokud nemůžete najít to, co hledáte, prosím kontaktujte nás víc, budeme se dát na nejnovější nabídku. Pokyny před nákupem: Vybrat DHL přepravní poplatek bude líbit 55% sleva , jako je:
    2 166.40 Kč
  • 56pcs x 50 palcový LED Podsvícení Strip 5 Lampa pro 50

    56pcs x 50 palcový LED Podsvícení Strip 5 Lampa pro 50"TV D50-F2000 JS-D-JP5020-A51EC B51EC E-50F2000

    Nové LED podsvícení baru Materiál: Hliník 56 ks =28+28 B Jak je vidět na obrázcích, Výrobky jsou testovány před odesláním, jsme trvali na principu, že pokud není test není dodáván, takže si můžete být jisti, koupit! jste vítáni, aby přišli na objednávku!
    4 267.15 Kč 3 627.07 Kč
  • Typ-C na HDMI Rozbočovač 60W PD 5 v 1 USB 2.0 3.0 Audio USB-C Portable pro Home Office New Příjezdu

    Typ-C na HDMI Rozbočovač 60W PD 5 v 1 USB 2.0 3.0 Audio USB-C Portable pro Home Office New Příjezdu

    Typ-C na HDMI Rozbočovač 60W PD 5 v 1 USB 2.0 3.0 Audio USB-C Portable pro Home Office New Příjezdu Popis: Vlastnosti: Materiál: Vyrobeno z odolného materiálu,anti-korozi a odolnost proti opotřebení. Portable: Malá velikost,přenosný,snadné přenášení a skladování. Jednoduchý: Snadné použití,plug and play. Široce Použití:
    674.21 Kč 451.66 Kč

  • Originální pro HP Probook 450 470 G4 reproduktor

    Originální pro HP Probook 450 470 G4 reproduktor

    Podívejte se na obrázek produktu, který jednoznačně odkaz ,ujistěte se, že položka je stejný jako váš původní . originální pro HP Probook 450 470 G4 reproduktor O nás : Jsme jedním z předních notebook dodavatelů komponent v číně,se specializuje na vývoz notebooku základních desek,zejména dobré na značku notebooku základní
    602.87 Kč 422.12 Kč
  • Nízké Vložení a Zadní Reflexe Ztráty SC/UPC-SC/UPC-3mm SM Optický Propojovací Kabel Single Mode Rozšíření Patch Kabel

    Nízké Vložení a Zadní Reflexe Ztráty SC/UPC-SC/UPC-3mm SM Optický Propojovací Kabel Single Mode Rozšíření Patch Kabel

    Vlastnosti: Nízké vložení a zadní reflexe ztráty. Dobrá vyměnitelnost a trvanlivost.Vysoká teplotní stabilita. Speciálně navržen pro Ethernet, multimediální nebo jiné komunikační aplikace. Aplikace: CATV, ukončení Aktivní zařízení, Telekomunikační sítě, Metro, Místní sítě, zpracování Dat, sítě, Zkušební zařízení,
    14.66 Kč 11.82 Kč
  • Nový wi-fi kabel pro MacBook Pro 15

    Nový wi-fi kabel pro MacBook Pro 15" A1286 WIFI Bezdrátové Letiště Kartu flex Kabel 821-1311-2011 Rok 2012 Rok MC721 MC723 MD318

    Nové Letiště Bluetooth Flex Cable Pro Apple MacBook Pro 15 A1286 2011 Série 821-1311-821-1311-01 MC721 MC723 MD318 MD322 MD103 MD104 Stav: Nové ,100% PRACOVNÍ ZÁRUKA: 3 MĚSÍCE Part No.: 821-1311- Vhodné Pro : Apple MacBook Pro 15 A1286 2010 2011
    128.89 Kč 122.54 Kč
  • Napište nám

    [email protected]

    Sdílet