Nízké Vložení a Zadní Reflexe Ztráty SC/UPC-SC/UPC-3mm SM Optický Propojovací Kabel Single Mode Rozšíření Patch Kabel

Nízké Vložení a Zadní Reflexe Ztráty SC/UPC-SC/UPC-3mm SM Optický Propojovací Kabel Single Mode Rozšíření Patch Kabel  14.66 Kč 11.82 Kč
  • Pevnost v tahu:
  • Kabel Barva:
  • Typ: Jumper
  • Materiál:
  • Původ: KN(Původu)
  • Dokončit/Velikost:
  • konektory:
  • Produkty Stav: Skladem
  • Číslo Modelu: HYY
  • Hustota:
  • Provozní teplota:
  • Jádro:
  • Množství:
  • Délka typů:

Vlastnosti:

Nízké vložení a zadní reflexe ztráty.

Dobrá vyměnitelnost a trvanlivost.Vysoká teplotní stabilita.

Speciálně navržen pro Ethernet, multimediální nebo jiné komunikační aplikace.

Aplikace: CATV, ukončení Aktivní zařízení, Telekomunikační sítě, Metro, Místní sítě, zpracování Dat, sítě, Zkušební zařízení, pro Širokou oblast sítí.

Specifikace:

Délka typů: 1m, 2m, 3m, 5m, 10m

Konektory: SC SC

Jádro: Single Mode Vlákno

Hustota: Simplex

Dokončit/Velikost: UPC polština

Provozní teplota: -40~85 stupeň

Pevnost v tahu: ≥200N

Materiál: Keramická objímka & plast

Kabel Barva: Oranžová

Množství: 1 Ks

Poznámka:

1.Prosím, dovolte 0-1cm chyba vzhledem k ruční měření.pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku.

2.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Děkuji!!!

Balíček zahrnuje: 1 x Optický Propojovací Kabel (bez retail balení)

Štítky: vlákno patch kabel, optický kabel transparentní, alfa fiber kabel, optický jumper, 4 optický kabel, jumper sukně, jumper dítě, 24 pin, prodlužovací kabel verde, st vlákno patch kabel, jean jumper


  • Hot Lepining tvůrci klasické japonské Kreslené Fresco Cihly Doraemon Totoro postavy mini Micro Diamond Bloky, cihly hračky pro dárek

    Hot Lepining tvůrci klasické japonské Kreslené Fresco Cihly Doraemon Totoro postavy mini Micro Diamond Bloky, cihly hračky pro dárek

    hot Lepining tvůrci klasické japonské Kreslené Fresco Cihly Doraemon Totoro postavy mini Micro Diamond Bloky, cihly hračky pro dárek manuál produktu Materiál: šetrné k Životnímu prostředí materiály, vezměte Prosím na vědomí, že se jedná o micro diamond stavební bloky Inspirovat svůj potenciál tím, že rozvíjí své moudrosti.Aby bylo možné nechat děti
    1 065.69 Kč 511.62 Kč
  • LJXH 2 KS 420~500 mm Elektrická Trouba Topné Trubky 304 SUS Vysoké Teploty Zelená Rovnou Styl Ohřívač Potrubí pro Elektrické Krabice

    LJXH 2 KS 420~500 mm Elektrická Trouba Topné Trubky 304 SUS Vysoké Teploty Zelená Rovnou Styl Ohřívač Potrubí pro Elektrické Krabice

    LJXH 2 KS 420~500 mm Elektrická Trouba Topné Trubky 304 SUS Vysoké Teploty Zelená Rovnou Styl Ohřívač Potrubí pro Elektrické Krabice Specifikace: Název Produktu: Rovný Styl Elektrické Pole Topné Trubice Číslo modelu: 420mm/425mm/485mm/500mm Zdroj Napájení: Elektrické Napětí: 110V Délka trubky: 420mm/425mm/485mm/500mm Výkon: 400W(420 mm)/450W(425mm)/500W(485/500
    402.42 Kč 342.03 Kč
  • Univerzální SAT / TV BOX dálkové ovládání Satelitní set top STV dvb-t2 pro STARSAT HSR657 SR-2050HD(618) HSR658 SR-8989HD(A620)

    Univerzální SAT / TV BOX dálkové ovládání Satelitní set top STV dvb-t2 pro STARSAT HSR657 SR-2050HD(618) HSR658 SR-8989HD(A620)

    42.67 Kč 39.17 Kč

  • Vibrační desky krmení controller (železo shell) skd10-s vibrační regulátor control box vibrace controller

    Vibrační desky krmení controller (železo shell) skd10-s vibrační regulátor control box vibrace controller

    modname=ckeditor Nový typ vynikající vysoký výkon vibrací krmit regulátor Číslo modelu: SKD10 -s Tento regulátor se používá pro elektromagnet řízení vibrací krmení zařízení.Regulátor přijímá tyristor analogové regulace napětí, technologie, výstupní napětí může být 0-99% vstupního napětí, a to může přizpůsobit různých
    405.71 Kč 385.36 Kč
  • ELEKTRICKÝ VENTILÁTOR RENAULT VEL SATIS (BJ0)

    ELEKTRICKÝ VENTILÁTOR RENAULT VEL SATIS (BJ0)

    .kontejner{ max-width:100%; } .produkt-popis .box-dimenzování div { box-sizing: border-box; } /*TIPOGRAFIA*/ [class*= letra ] { font-size: medium; font-family:Tahoma,Geneva,sans-serif; text-align: center; } .letra-titulo { color: black; font-size: large; } .letra-subitulo { font-size: medium; font-weight: bold; color: rgba(246,222,92, 1);; } .letra-textos { text-align: left;
    2 040.13 Kč
  • Ret, Podpaží, Intimní Bělení Tmavé Bradavky Bělení Součástí Péče Krém Bělení Ženy Pokožky Těla Vaginální Rty Krém Pri D3O6

    Ret, Podpaží, Intimní Bělení Tmavé Bradavky Bělení Součástí Péče Krém Bělení Ženy Pokožky Těla Vaginální Rty Krém Pri D3O6

    Dokument .produkt-popis { font-size: 16px; font-family: Comic Sans MS, Verdana, Georgia; } .produkt-popis .obrázky { text-align: center; } .produkt-popis img { max-width: 100%; width: 800px; height: 800px; vertical-align: middle; } Funkce: Vezměte prosím na vědomí: Ostatní příslušenství nejsou zahrnuty. 100% nové, kvalitní Net obsah:
    28.01 Kč 20.79 Kč
  • Napište nám

    [email protected]

    Sdílet