Nízké Vložení a Zadní Reflexe Ztráty SC/UPC-SC/UPC-3mm SM Optický Propojovací Kabel Single Mode Rozšíření Patch Kabel

Nízké Vložení a Zadní Reflexe Ztráty SC/UPC-SC/UPC-3mm SM Optický Propojovací Kabel Single Mode Rozšíření Patch Kabel  14.66 Kč 11.82 Kč
  • Pevnost v tahu:
  • Kabel Barva:
  • Typ: Jumper
  • Materiál:
  • Původ: KN(Původu)
  • Dokončit/Velikost:
  • konektory:
  • Produkty Stav: Skladem
  • Číslo Modelu: HYY
  • Hustota:
  • Provozní teplota:
  • Jádro:
  • Množství:
  • Délka typů:

Vlastnosti:

Nízké vložení a zadní reflexe ztráty.

Dobrá vyměnitelnost a trvanlivost.Vysoká teplotní stabilita.

Speciálně navržen pro Ethernet, multimediální nebo jiné komunikační aplikace.

Aplikace: CATV, ukončení Aktivní zařízení, Telekomunikační sítě, Metro, Místní sítě, zpracování Dat, sítě, Zkušební zařízení, pro Širokou oblast sítí.

Specifikace:

Délka typů: 1m, 2m, 3m, 5m, 10m

Konektory: SC SC

Jádro: Single Mode Vlákno

Hustota: Simplex

Dokončit/Velikost: UPC polština

Provozní teplota: -40~85 stupeň

Pevnost v tahu: ≥200N

Materiál: Keramická objímka & plast

Kabel Barva: Oranžová

Množství: 1 Ks

Poznámka:

1.Prosím, dovolte 0-1cm chyba vzhledem k ruční měření.pls ujistěte se, že vám nevadí, že předtím, než jste nabídku.

2.Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Děkuji!!!

Balíček zahrnuje: 1 x Optický Propojovací Kabel (bez retail balení)

Štítky: vlákno patch kabel, optický kabel transparentní, alfa fiber kabel, optický jumper, 4 optický kabel, jumper sukně, jumper dítě, 24 pin, prodlužovací kabel verde, st vlákno patch kabel, jean jumper


  • 2KS LED H1 H4 H7 9005 9006 9012 D2S D4S 880 881 H27 Auto Světlomet Led Mlhové Světlo H11 H8 96W 11520 Lumen Žárovka 6000K auto světlomet

    2KS LED H1 H4 H7 9005 9006 9012 D2S D4S 880 881 H27 Auto Světlomet Led Mlhové Světlo H11 H8 96W 11520 Lumen Žárovka 6000K auto světlomet

    Hlavní Výhoda: · Vše v Jednom Designu · Super jasné 11520lm silný výkon s nízkou spotřebu energie v lm/W · Vysoká propustnost oxidu křemičitého skla trubice kolem paprsku, Světla až o 360° úhlu, Žádné tmavé oblasti. · Vše v jednom žárovky s původní konektor, jen pro hru a plug, takže je snadné nainstalovat.Hlavní Funkce: · Model: H1, H4 Hi/Lo
    1 242.72 Kč 733.29 Kč
  • 2018 Nové Příjezdu Prsten dezert Potrubí Trysky ruské Trysky Třešničkou Potrubí Trysky Nastavit Dezert Zdobení Cukrářských Tip

    2018 Nové Příjezdu Prsten dezert Potrubí Trysky ruské Trysky Třešničkou Potrubí Trysky Nastavit Dezert Zdobení Cukrářských Tip

    Popis: Zdobení Tip Sady Materiál:Nerezová ocel Velikost:Jako obrázek ukazuje Množství:1 KS Dort Nástroje Typ:Zdobení Tip Sady Funkce:Eco-friendly Vlastnosti: 1. Použít produkt vyrobený z sušenky v jednom kroku, nedělají zbytečné úpravy, jednoduché a pohodlné. 2. Produkt je malý a snadno se dát,
    32.17 Kč 20.35 Kč
  • Mazefeng Ženy Pantofle Dámy Lnu Neformální Snímky 6 Barev Letní Povlečení Pás Ženské Sandály Žabky Milovníky Krytý Podlaha Boty

    Mazefeng Ženy Pantofle Dámy Lnu Neformální Snímky 6 Barev Letní Povlečení Pás Ženské Sandály Žabky Milovníky Krytý Podlaha Boty

    312.71 Kč 218.83 Kč

  • Přenosný Vibrátor Klitoris A G-Bod Stimulátor Dálkové Ovládání Vibrační Masturbace Vibrátor Hračky Pro Dospělé

    Přenosný Vibrátor Klitoris A G-Bod Stimulátor Dálkové Ovládání Vibrační Masturbace Vibrátor Hračky Pro Dospělé

    Přenosný Vibrátor Klitoris a G-bod Stimulátor Dálkové Ovládání Vibrační Masturbace Vibrátor Hračky pro Dospělé,Neviditelné Nošení Vibrační Hůlka USB Nabíjecí Klitorisu Silikonové Pochvy, Masér pro Ženy O produktu ♥Dual Motor A Dvojí Vzrušení:G-bod a klitoris jsou stimulovány současně, budete si nemůžu pomoct, ale chtějí, aby
    551.23 Kč 325.18 Kč
  • 1ks Japonské Anime Demon Slayer Novinka Korekce Korekce Pásky, Papírnictví Korektor Papeleria Školní Potřeby Studenta Dárek

    1ks Japonské Anime Demon Slayer Novinka Korekce Korekce Pásky, Papírnictví Korektor Papeleria Školní Potřeby Studenta Dárek

    Velikost: 2.5*6 cm Množství: 1ks, jak obrázek ukazuje,
    24.29 Kč
  • HARAVAL Ženy Čerpadla Boty Jaro Podzim Módní Bílé Černé Krajky Základní Kopyto Podpatky Pravé Kůže Office & Péče Náměstí ToeA60

    HARAVAL Ženy Čerpadla Boty Jaro Podzim Módní Bílé Černé Krajky Základní Kopyto Podpatky Pravé Kůže Office & Péče Náměstí ToeA60

    1 413.85 Kč 947.31 Kč
  • Napište nám

    [email protected]

    Sdílet