LODFIBER 200M ST-ST Vnitřní Obrněné 4 Singlemode Vlákna Optický Kabel Patch Kabel 9/125

LODFIBER 200M ST-ST Vnitřní Obrněné 4 Singlemode Vlákna Optický Kabel Patch Kabel 9/125  5 908.36 Kč
  • Značka: LODFIBER
  • Číslo Modelu: 200M-IN4Strands-ST

200M ST-ST Vnitřní Obrněné 4 Singlemode Vlákna Optický Kabel Patch Kabel 9/125

200M ST-ST Vnitřní Obrněné Singlemode SM 4 Vlákna Optické Vlákno Patch Kabel

Obsahují: 1 ks

Typ konektoru: ST/UPC-ST/UPC

Vzdálenosti: 200 Metrů

Prameny: 4cores(4 Vlákna)

Základní Obklady Průměr: Singlemode 9/125

Opláštění: Vnitřní Pancéřové , Modré Opláštění.

Konektory: Samec na mužskou

Štítky: vlákno sc, catnip, mofe, dc31, lpt, usb, optický venkovní, camlock, kabel drop, fiber optic, optické vlákno single mode, opirus


  • LC-LC Jeden Režim DX Duplexní Vlákno Optický Adaptér LC konektor

    LC-LC Jeden Režim DX Duplexní Vlákno Optický Adaptér LC konektor

    LC-LC Jeden Režim DX Duplexní Vlákno Optický Adaptér LC konektor Prosím kontaktujte nás zjistit, nákladní, děkuji. Kontaktujte mě prosím potvrdit vše, co předtím, než budete platit.Děkuji.
    328.24 Kč
  • Orientek 1000m MM 1km mm Multimode OTDR Spuštění Kabel Box

    Orientek 1000m MM 1km mm Multimode OTDR Spuštění Kabel Box

    UPOZORNĚNÍ: Před uvedením objednávky, Prosím, řekněte mi, který konektor, který chcete koupit! Pls vybrat další dvě skupiny ze sedmi skupin: Volitelné Konektory: FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC Příklad: SC/UPC-SC/UPC Příklad B: SC/UPC-LC/UPC ... OTDR Mrtvé Zóny Eliminator 1000m MM Startovací
    2 353.71 Kč
  • DVP 740 Svářečka Optických Vláken Svařovací Přístroj Vysoké Kvality DVP740 Optical Fiber Fusion Lepička Stroj

    DVP 740 Svářečka Optických Vláken Svařovací Přístroj Vysoké Kvality DVP740 Optical Fiber Fusion Lepička Stroj

    DVP 740 Svářečka Optických Vláken Svařovací Přístroj Vysoké Kvality DVP740 Optical Fiber Fusion Lepička Stroj Vlastnosti Kompaktní A Lehká váha Aplikovaná na Vlákna, Kabely a SOC (splice - on konektor) Integrovaný Držák Design Plně Automatické, Semi-automatické a Manuální Ovládání odolné proti Nárazu, odolnost vůči pádu Funkce úspory Energie
    20 241.59 Kč

  • 2ks 12 barevných SC UPC Bundle copy 1.5 mtr SM 9/125um optický kabel ftth třídy objímka 12 port factory napájení ELINK

    2ks 12 barevných SC UPC Bundle copy 1.5 mtr SM 9/125um optický kabel ftth třídy objímka 12 port factory napájení ELINK

    Email:[email protected] Skype:e_link60 Pokud velké množství,pls kontaktujte nás pro slevu,například:100pcs 12 SC pigtaily SM 1.5 mtr : 4,18 usd/ea . 12core vlákna pigtaily SC/UPC SingleMode 1.5 mtr s žlutý kabel Aplikace: * Telekomunikační Systém * Testování Zařízení * CATV Systém * Dálkových
    258.22 Kč
  • SFP EPON ONU Tx 1310/1490nm 20km, SC Vysílač držet s MAC pon modulu

    SFP EPON ONU Tx 1310/1490nm 20km, SC Vysílač držet s MAC pon modulu

    SFP EPON ONU Tx 1310/1490nm 20km, SC Vysílač držet s MAC Vlastnosti Produktu • Single fiber bi-directional datové spojení asymetrické TX 1244Mbps / RX 2488Mbps GPON ONU aplikace s GPON MAC funkce. • SC/UPC zásuvky s SFP GPON ONU MAC dovnitř, Plug-and-play přes auto-objev a konfigurace • 1310nm DFB burst režim vysílače 1490nm
    1 349.29 Kč 1 039.00 Kč
  • ZHWCOMM MPO One-click Fiber optic čistící pero Doprava Zdarma

    ZHWCOMM MPO One-click Fiber optic čistící pero Doprava Zdarma

    Specifikace: Název Produktu CLEP-MPO Cleaner Kompatibilní Konektory MPO konektor MTP ® konektor Kompatibilní Konec Tvář Ploché a 8 stupňů šikmo (kompatibilní s nebo bez průvodce kolíky) Velikost(mm) Hlavní Tělo: 197L×15W×51HWith Připojenou Krytkou: 208L×17W×51H Standardní
    765.90 Kč
  • Napište nám

    [email protected]

    Sdílet