New Laptop LCD Kabel pro HP 4-1000 vcu60 DC02C004700

New Laptop LCD Kabel pro HP 4-1000 vcu60 DC02C004700  100.66 Kč 95.63 Kč
  • Produkty Stav: Skladem
  • Původ: KN(Původu)
  • Záruka kvality:
  • Balíček: ano
  • Značka: Mllters
  • Typ: Dada Přenos Kabel
  • Certifikace: NIC
  • Číslo Modelu: 4-1000 vcu60 DC02C004700
  • Stav:

Specifikace:

Stav: Originální a nové!

Záruka: 1 Rok Záruka.

Kompatibilní Kód:

DC02C004700

Fit Model: 4-1000 vcu60

Štítky: hp envy4


  • 56pcs x 50 palcový LED Podsvícení Strip 5 Lampa pro 50

    56pcs x 50 palcový LED Podsvícení Strip 5 Lampa pro 50"TV D50-F2000 JS-D-JP5020-A51EC B51EC E-50F2000

    Nové LED podsvícení baru Materiál: Hliník 56 ks =28+28 B Jak je vidět na obrázcích, Výrobky jsou testovány před odesláním, jsme trvali na principu, že pokud není test není dodáván, takže si můžete být jisti, koupit! jste vítáni, aby přišli na objednávku!
    4 267.15 Kč 3 627.07 Kč
  • Nízké Vložení a Zadní Reflexe Ztráty SC/UPC-SC/UPC-3mm SM Optický Propojovací Kabel Single Mode Rozšíření Patch Kabel

    Nízké Vložení a Zadní Reflexe Ztráty SC/UPC-SC/UPC-3mm SM Optický Propojovací Kabel Single Mode Rozšíření Patch Kabel

    Vlastnosti: Nízké vložení a zadní reflexe ztráty. Dobrá vyměnitelnost a trvanlivost.Vysoká teplotní stabilita. Speciálně navržen pro Ethernet, multimediální nebo jiné komunikační aplikace. Aplikace: CATV, ukončení Aktivní zařízení, Telekomunikační sítě, Metro, Místní sítě, zpracování Dat, sítě, Zkušební zařízení,
    14.66 Kč 11.82 Kč
  • 5kusů/lot DB37 DR37 37 pin Samice konektor na 37P Terminál block adaptér konvertoru PCB Breakout 2 Řady Din Lištu

    5kusů/lot DB37 DR37 37 pin Samice konektor na 37P Terminál block adaptér konvertoru PCB Breakout 2 Řady Din Lištu

    ****************************************************** Více informací: 5kusů/lot DB37 DR37 37 pin Samice konektor na 37P svorkovnice adaptér konvertoru PCB Breakout 2 Řady Din Lištu ************************************************ Obrázek: Poznámka : nezahrnuje din lištu S montáž na Din lištu Základní
    1 049.94 Kč

  • 40 Pin 40 Pin 0,5 mm FFC Kabel Prodlužovací Konektor Adaptér 5kusů/lot

    40 Pin 40 Pin 0,5 mm FFC Kabel Prodlužovací Konektor Adaptér 5kusů/lot

    40 Pin 40 Pin 0,5 mm FFC Kabel Prodlužovací Konektor Adaptér 5kusů/lot Popis: Zbrusu Nové Položky Balení obsahuje 1ks (Adaptér pouze tehdy, neobsahuje kabel) To je 40 pin 40 pin spojka adapter for 40 pin FFC kabel Rozteč: 0.5 mm POUŽITÍ: může být použit pro 40 pin FFC/FPC rozšíření, atd.
    218.83 Kč 207.89 Kč
  • PCNANNY PRO Latitude E5440 Tlačítko Media kabel LS-9834P USB WiFi rozvaděč LS-9833P Reproduktor 0TCN2T TCN2T PK23000MK00

    PCNANNY PRO Latitude E5440 Tlačítko Media kabel LS-9834P USB WiFi rozvaděč LS-9833P Reproduktor 0TCN2T TCN2T PK23000MK00

    1. Kontrola dílů a zjištění závad jsou velmi důležité před přijetím objednávky, jinak to bude ztrácet čas a peníze. 2. Doprava zdarma trvá 15-60 dní poštou balíček, prosím, vyberte rychlejší způsob dopravy, pokud naléhavé. 3. Cena není včetně poplatků, prosím, obraťte se na svého místního celního pro další informace. 4. Nabízíme druhy
    240.71 Kč 207.01 Kč
  • ATX 24Pin, Aby 12Pin Počítač Napájení Adaptér Převodník Kabel 18AWG Drát Počítače, Kabely, Konektory, Počítač, Kancelář

    ATX 24Pin, Aby 12Pin Počítač Napájení Adaptér Převodník Kabel 18AWG Drát Počítače, Kabely, Konektory, Počítač, Kancelář

    Popis: 100% zbrusu nový a vysoce kvalitní. Převede vaše ATX 24 Pin 12 Pin 18AWG drát, 0.18X34 měděné jádro, vysoký proud Stabilní pracovní státu, high-výkon. Přenosné a trvanlivé. Připojení 24-Pin Napájení 12-Pin základní Desky. Specifikace: Typ: ATX 24Pin na 12Pin Délka: 15 cm/6 palců Množství:1ks Specifikace: Převede
    46.61 Kč 33.48 Kč
  • Napište nám

    [email protected]

    Sdílet