Doprava ZDARMA FSM-9901 Optických Vláken, Spojování Stroje, Fúze Lepička Fusionadora de Tkané Optica Soudeuse Fibre Optique Svářeč

Doprava ZDARMA FSM-9901 Optických Vláken, Spojování Stroje, Fúze Lepička Fusionadora de Tkané Optica Soudeuse Fibre Optique Svářeč  37 200.76 Kč 30 504.62 Kč
  • Značka: NoEnName_Null
  • Číslo Modelu: FSM-9901
  • Sestřih čas:
  • Skladování: 10000 Záznamů
  • Původ: KN(Původu)
  • Baterie:
  • Doba ohřevu:

FSM-9901 Optických Vláken, Spojování Stroje, Fúze Lepička Fusionadora de Tkané Optica FSM-9901 Soudeuse Fibre Optique FTTH FTTx Optické Vlákno Svářeč

Optické vlákno fusion svářečku FSM-9901 s naší vlastní práva duševního vlastnictví, vlákniny jádro, je Mini Typ Fusion splicer.Přijímá PAS Vlákno adjustment technology.Se čtyřmi motory řidiče a vlákniny funkce nastavení, to není používán pouze pro FTTX projektu, ale také se používá pro hlavní linku.To je stroj, který je nejmenší, nejlehčí a nejrychlejší sestřih rychlosti Oblasti Použití: na PAS vlákno jádro zarovnání technologie Přijímá obrazový snímač CMOS zobrazovací technologie Přijmout čtyři přesné motors potápěč funkce obsahuje: stahovací drop kabelu, řezání, spojování, tepelné smrštění, čištění atd Malé rozměry, nízká hmotnost, rychle v sestřihu

Technické Konfiguraci:

Vybavení Parametry

Model

FSM-9901

Použitelná Optická Vlákna A Typy

SM (G. 652/G. 657), MM (G. 651), DS (G. 653), NZDS (G. 655), EDF,BIF/UBIF

Použitelná Optická Vlákna Jádro Číslo

Single core

Použitelné Optické Vlákno Průměr

Opláštění Průměr: 90-150 µm,Povlak Průměr:200~1000µm

Fusion Splice Model

Prestore:40 Skupin, Uživatel definovat: 80 Skupin

Průměrná Fusion Splice Loss

0.02 dB(SM), 0,01 dB(MM), 0.04 dB(DS), 0.04 dB(NZDS), 0.04 db(BIF/UBIF)

Zarovnání

Základní zarovnání, Opláštění zarovnání, Jemné Vyrovnání

Návrat Ztráta

Lepší než 60dB

Fusion splice Dobu Trvání

9sec(Typický Režim), 7Sec(Rychlý Režim)

Ztráta Odhad Fusion Splice

Existují

Napětí Test

2N

Zobrazení

4.3" Palce Barevný LCD displej

Optické Vlákno Krát Zvětšení

X/Y:180 Krát, X nebo Y:350 Krát

Napájení

11.1 V Lithium Baterie, 13.5 V/5A Napájecí Adaptér

Baterie

Typicky práce 200 Cyklů ( Sestřih / Topení),

Plné Nabití 3 hodiny, nabíjecí Cyklus: 500 Krát, 5200mAh Li-Baterie

Skladování

10000 Záznamů

Datové Rozhraní

USB 2.0

Provozní Prostředí

Nadmořská výška:0~5000m, Relativní vlhkost:0~95%,Teplota:-20°C~55°C,Maximální rychlost větru:15 m/s

Prostředí Pro Skladování

Relativní vlhkost:0~95%, Teplota:-40°C~80°C (Kromě Baterie), Teplota:-10°C~40°C (Baterie)

Životnost Elektrod

4000 Kousky

Hmotnost

1.53 kg (bez Baterie), 1.93 kg (s Baterií)

Velikost

166L×142W×139H(mm)

Koroze R esistance

Zařízení, součásti, Díly a materiály splňují kompozitní anti-korozní požadavky, Anti-znečištění kapaliny

Monitorování Životního Prostředí

Automatické řádku dělat Zjišťování systémových parametrů a Kalibrace Oblouku, když se Teploty a vlhkosti změn

Pracovní aloft

Volitelné Boční hák Popruh, můžete zavěsit stroj přímo na provozovatele krku popruh

Volitelné Příslušenství

0.9, 250, 3.0 samostatně Držáky

Power System Protection Program

Lithium Baterie: Požární Ochrana; Ochrana Proti Výbuchu

Vysoká Teplotní Ochrana,

Obvod: Přes-Aktuální a Přes-Napětí Ochrana

Záznamů O Jakosti

Zobrazit kolmost Vlákniny a úhel mezi Dvě Optická Vlákna

Platnost Pojistky Funkce

Platnost Pojistky dle požadavku Zákazníka

Noční Práce

Jedna LED Bílé Světlo

Kalibrace OBLOUKU

Automatické / poloautomatické (volitelné)

Červené Světlo Fusion

Může Pojistka pod Červeným Světlem

Použitelné Optické Vlákno Průměr Kabelu

2mm,3mm,4mm,6mm

Použitelná Délka Rukávu

60mm, 45mm, 40mm(FP-03)

Doba Ohřevu

Fusion-Ochrana Rukávy 14s Rychlý Ohřev (nastavitelné)

Topení Teplota

Pod 240°C(nastavitelné)

H jíst M ethod

Automatické / Ruční Ovládání (volitelné)

Padající Test

Prošel 1m Padající Test

Šetrné K Životnímu Prostředí

Low-Power Pohotovostním Režimu, Automatický Spořič

Inteligentní Ohřívač

Topení Teplota Adaptivní Funkce Ovládání

Ochrana Topení

Perfektní Software na Ochranu, Dual CPU Control, Speciální Protipožární Materiál

Standardní Konfigurace:

Popis Produktu

Množství

FSM-9901 Optical Fiber Fusion Lepička

01Unit

FC-99 Optické Vlákno Sekáček

01Unit

FTTH Drop Kabel Striptérka

01Unit

Láhev Alkoholu

01Unit

Tri-Otvor Striptérka

01Unit

Napájecí Adaptér

01Unit

Napájecí Kabel

01Unit

Elektrody E-99 (Další)

01Pair

Sekáček Box

01Unit

Prach-Foukání Čerpadlo

01Unit

Plastová Pinzeta

01Unit

Chlazení Zásobníku

01Unit

Návod K Obsluze

01Unit

Pouzdro

01Unit

Děkujeme za vaši návštěvu, nákup a váš názor :)

Štítky: fitel fusion splicer, baletní ploché boty, svářečku optických vláken, fitel s178, Fiber Optic, fusion splicer, fiber fusion lepička, fitel s178a, vlákno svářečku, svářečku fujikura


  • Orientek 1000m MM 1km mm Multimode OTDR Spuštění Kabel Box

    Orientek 1000m MM 1km mm Multimode OTDR Spuštění Kabel Box

    UPOZORNĚNÍ: Před uvedením objednávky, Prosím, řekněte mi, který konektor, který chcete koupit! Pls vybrat další dvě skupiny ze sedmi skupin: Volitelné Konektory: FC/UPC, SC/UPC, ST/UPC, SC/APC, FC/APC, LC/UPC, LC/APC Příklad: SC/UPC-SC/UPC Příklad B: SC/UPC-LC/UPC ... OTDR Mrtvé Zóny Eliminator 1000m MM Startovací
    2 353.71 Kč
  • Doprava zdarma 10pcs/lot 1*8 Vláken Optický Splitter Čip 1x8 PLC splitter Čip

    Doprava zdarma 10pcs/lot 1*8 Vláken Optický Splitter Čip 1x8 PLC splitter Čip

    Doprava zdarma 10pcs/lot 1*8 Vláken Optický Splitter Čip 1x8 PLC splitter Čip Popis Planar Lightwave Circuit splitter čipy jsou založeny na Fotolitografii maskovací technologie k rozdělení optického výkonu z jednoho nebo dvou vstupních port(y) do více výstupních portů pomocí Planar Lightwave Circuit technologie.Splitter čipy nabízejí vysoký optický
    787.56 Kč
  • SFP EPON ONU Tx 1310/1490nm 20km, SC Vysílač držet s MAC pon modulu

    SFP EPON ONU Tx 1310/1490nm 20km, SC Vysílač držet s MAC pon modulu

    SFP EPON ONU Tx 1310/1490nm 20km, SC Vysílač držet s MAC Vlastnosti Produktu • Single fiber bi-directional datové spojení asymetrické TX 1244Mbps / RX 2488Mbps GPON ONU aplikace s GPON MAC funkce. • SC/UPC zásuvky s SFP GPON ONU MAC dovnitř, Plug-and-play přes auto-objev a konfigurace • 1310nm DFB burst režim vysílače 1490nm
    1 349.29 Kč 1 039.00 Kč

  • ZHWCOMM MPO One-click Fiber optic čistící pero Doprava Zdarma

    ZHWCOMM MPO One-click Fiber optic čistící pero Doprava Zdarma

    Specifikace: Název Produktu CLEP-MPO Cleaner Kompatibilní Konektory MPO konektor MTP ® konektor Kompatibilní Konec Tvář Ploché a 8 stupňů šikmo (kompatibilní s nebo bez průvodce kolíky) Velikost(mm) Hlavní Tělo: 197L×15W×51HWith Připojenou Krytkou: 208L×17W×51H Standardní
    765.90 Kč
  • 2ks/lot Nový Model Mini One-Click Fiber Optic Cleaner Pero pro 2,5 mm SC, ST a FC &1,25 mm lc Konektory, Fiber Optic Nástroje

    2ks/lot Nový Model Mini One-Click Fiber Optic Cleaner Pero pro 2,5 mm SC, ST a FC &1,25 mm lc Konektory, Fiber Optic Nástroje

    Nutnost čištění: Pro vysokorychlostní optický přenos a WDM,tam je více a více energie, více než 1W výstupní výkon z laseru LD.Jak to bude, jestli tam východy znečištění a prach na konci tvář ? ● Vlákno může pojistku, protože znečištění a prach vytápění. (V cizích zemích,je omezený, že vlákno konektory a adaptéry by neměl trpět více než
    568.73 Kč
  • JOINWIT JW3302S 8-v-1 Mini OTDR 1310nm/1550nm 22/20dB +OPM Vestavěný 10mW VFL +RJ45 +Mapy Událostí Světelný zdroj 60 KM

    JOINWIT JW3302S 8-v-1 Mini OTDR 1310nm/1550nm 22/20dB +OPM Vestavěný 10mW VFL +RJ45 +Mapy Událostí Světelný zdroj 60 KM

    Překvapení Na Uvítanou! →Sledujte nás pro prioritní doručení a získat nejnovější nabídky,Klikněte na naše dary. APLIKACE platby vychutnat 1% sleva navíc překvapení! Vlastnosti: JW3302S Mini-Pro OTDR je použít pro FTTx a přístupové sítě, výstavbu a údržbu, test vlákno zarážky , délky, hmotnosti a vstup světla, automatická
    19 650.75 Kč
  • Napište nám

    [email protected]

    Sdílet