Babí léto bude pohodlné i stylové! Na jaké botičky vsadit?

Prázdniny se s námi za pár dní rozloučí a společně s nimi i horké léto. Dáme sbohem tropickým dnům plným spalujícího sluníčka a přivítáme se s o něco méně hřejivým babím létem. I v tomto období, ve kterém sice nepanují tropy, ale i přesto je pořád příjemně teplo, mohou vaše nohy zdobit stylové botičky. Pojďme si tedy říci, s jakými kousky se letošní babí léto poplavíte na vlnách stylu i pohodlí!

Nazuješ a jdeš!

Nazouvací botky neboli slip-ony jsou oblíbené nejen pro lehkost obouvání, ale i ležérní styl, který propůjčí každému vašemu outfitu. Minimálně jedny botky slip-on zkrátka nutně potřebujete. Vyrazit v nich můžete kamkoli – do práce, na nákupy, s kamarádkou na kafe nebo večerní procházku městem zalitým zapadajícím sluncem. Co se týče barev, máte volnou ruku. Unosíte jak něžnou růžovou, tak i stylovou šedou a černá? To je přece klasika!

 

S nádechem tradiční elegance!

Čas od času není na škodu pustit do dámské módy špetku pánského stylu, co myslíte? Když se mohou mužské prvky objevovat v dámských šatnících – vzpomeňme si na tolik oblíbené boyfriend džíny – proč by se nemohly objevit i mezi botkami? Jestliže se nebojíte změn, vyrazte si do ulic v botičkách s nádechem tradiční elegance. Polobotky jsou žádané, zvláště pak tzv. oxfordky, se kterými bude každý váš look rázem o něco zajímavější. Kožené nebo lakované? A co třeba oboje?!

 

Na vlnách romantiky!

Od babího léta sice nemůžeme očekávat třicítky ve stínu, i přesto je ale stále příjemně teplo. A proto rozhodně není pozdě sáhnout po sandálkách, které vám propůjčí romantický vzhled. Něžné barvy v kombinaci s vysokým podpatkem dokážou divy a vy se o tom můžete přesvědčit na vlastní oči. Černou klasiku oceníte, když si vyrazíte na párty. Sandálky s něžnou mašličkou si zase můžete obléknout k šatům. Možností je tolik, že si určitě vyberete!

 

Komentáře


.