Boty, které musí mít v botníku každá žena

Existuje typ obuvi, který by měl být povinnou výbavou každého botníku správné ženy. Samozřejmě jsou ženy s odlišným stylem oblékání a tedy i obouvání, nicméně i tak jsou situace, kdy se bez určité obuvi žena neobejde. Jakmile ji základní vybavenost nebude cizí, nic nečekaného by ji překvapit nemělo.

Černé lodičky

Každá a to opravdu každá žena musí černé lodičky mít. Jsou vhodné prakticky pro jakoukoli příležitost, zvláště pak k večerní róbě. Ať jsou jednoduché, nebo zdobené, lesklé nebo matné, v botníku být musí. Ideální jsou samozřejmě zcela jednoduché modely, poněvadž se lépe kombinují, ale dozajista nebudou vadit ani více nápadné, doplněné zdobením. Pokud žena nosí lodičky častěji, černých může mít opravdu nekonečně mnoho.

  

Červené lodičky

Možná to někoho překvapí, ale červené lodičky jsou také nepsanou povinnou výbavou ženského botníku. Podněcují správnou ženskost a jsou ideálním doplňkem k celkem nenápadným černým šatům. Jednoduché černé outfity mohou být obecně jaksi nudné, ale stačí je doplnit červenými lodičkami a celkový dojem bude rajcovní, přičemž stále smyslně ženský a vkusný.

  

Světlé sandály

K létu patří sandály. Těch může mít žena mnoho. Barevné, se vzory, nebo kamínky, ozdobami. Zkrátka opravdu velké množství na různé příležitosti. Pokud ale je cílem pořídit si spíše jedny, cílem by měly být sandálky světlé. Letní móda je nejčastěji ve světlých barvách a tmavé sandály mohou celkový outfit rozbít. Kdežto světlé budou více kombinovatelné. Vhodné je tak do tohoto módního kousku investovat a pořídit si kvalitní a nositelné. Vhodné jsou bílé, nude, nebo světle šedé, či zlaté.

  

Kozačky

Naproti tomu do zimy patří pro každou správnou ženu vhodné kozačky. Žena by si sukně neměla odepírat právě ani v chladném období, ale aby se cítila komfortně, je potřeba se vybavit vhodnými kozačkami. K sukni také budou skvělým doplňkem. Při výběru je vhodné vsadit na kvalitu a třeba si i připlatit. Posléze to bude znát. Barva je ideální černá, protože zeštíhluje, ale také jsou vhodné odstíny hnědé. Pokud má žena dlouhé a štíhlé nohy, může si dovolit prakticky jakékoli kozačky.

   

Značkové tenisky

Správnou dámou můžete být i v teniskách. Jenže ty musí být také značkové, respektive kvalitně ušité a zpracované. V současné době se tenisky snadno kombinují i s šaty a sukněmi, takže ženskost je i v této sportovní obuvi zachována. Navíc pro sportovní aktivity, procházky v přírodě aj. je to obuv nezbytná.

   

 

Komentáře


.