Boty na podzim 2017

Podzim letos přišel asi dříve, než mnozí očekávali. Proto také řada z nás nemá plnou výbavu podzimního botníku. Aby se v nabídce nepříliš tápalo, poradíme, se kterými páry si to do podzimních ulic můžete vyrazit.

Černé kotníčkové boty na podpatku

Nestárnoucí stálice. I tak by se daly černé kotníkové podzimní boty definovat. Každý rok sice na trh přijdou jiné modely, ale pokud si budete botky dobře udržovat, poslouží i o rok později. Černé kotníkové boty na podpatku mohou být vyšší i nižší. Letos jsou s platformou a silným podpatkem. Mohou být zdobeny mašlí, sponou, nebo zcela jednoduché. Nicméně černé kotníkové botky jsou povinným obsahem botníku každé správné ženy.

           

Metalické tenisky

Pohodlné tenisky s flitry, třpytkami, nebo pouze lesklé, metalické tenisky zasáhly již loňskou podzimní kolekci. Faktem je, že ale nyní jsou více na ulicích vidět a také se budou více nosit. Zlatá je naprostá bomba, ale pokud zvolíte stříbrnou, snáze kombinovatelnou, rozhodně nesáhnete vedle. Objevují se i metalické tenisky i růžové, bronzové a další. Výhodou všech těchto tenisek je především to, že jsou pohodlné a dobře kombinovatelné i se sukní, či lehce elegantním stylem.

           

Stylové holiny

Podzim se nese obvykle v duchu deštivých dní. Není moc příjemné přijít domů v promočené obuvi a ani po zdravotní stránce to není nejlepší stav. A to je také důvod, proč jsou momentálně na trhu moderní holínky. Mohou být klasické, vysoké, ale praktičtější využití mají ty nízké. Zejména ve městě a na civilizované povrchy postačí bota nízká. Stylové holiny udrží nohu v suchu, v teple a navíc i udělají parádu.

Podzimní kozačky

Kdo touží být jednoznačně „in“, neměl by opomenout pořízení vysokých podzimních kozaček. Ty sahají až do půli stehen a částečně tak nahrazují kalhoty. Ideální jsou v kombinaci se sukní, nebo legínami. Snadno se natáhnou na délku dolní končetiny a umocní krásu štíhlých a dlouhých nohou.

Boty s výšivkou

Trendy jsou nejen jednoduché barvy, ale momentálně i výšivky na botách. Bota je tak netradiční a velice stylová. Je vhodné si takovou obuv pořídit co nejdříve, poněvadž na jaro a příští rok se budou nosit více, než nyní. Když budete mít boty s výšivkou již nyní, budete průkopnicí na trhu.

 

Komentáře


.