Druhy dámské zimní obuvi

Zima může být nepříjemná, zvláště v tu chvíli, kdy jsou vaše boty nedostatečně hřející, a co hůř – promokavé, takže to vede nejen ke snadnému nastydnutí, ale především dost nepříjemným pocitům při chůzi městem či obcí. Správný výběr tak není radno podcenit.

Nízké kozačky

Rozhodně jsou pro každou správnou ženu nepostradatelné. Dobře se kombinují jak s kalhotami, tak sukní, ale hlavně se dobře nosí – v přetopené kanceláři v nich nebude přílišné horko a venku zase dobře zahřejí. Vhodné je zvolit se silnější porážkou se vzorem pro eliminování problémů s chůzí po uježděném sněhu. Na trhu existuje několik variant. Nízké kozačky jsou k sehnání jak na podpatku nízkém vysokém, ale i platformě, nebo bez podpatku.

  

Vysoké kozačky

Neboli klasické kozačky, které jsou buďto praktické – zteplené, nebo druhý extrém, a to kozačky vysoce módní. Druhé jmenované jsou vhodné spíše do vnitřních prostor a rozhodně ne do sněhu a na procházky zasněženou krajinou.

  

Kozačky nad kolena

Loni se staly hitem a letos jejich popularita zase o něco stoupne. Proto pokud je ještě nemáte, co nejdříve si je sežeňte. Kozačky nad kolena jsou na tělo, a tak podporují vzhled štíhlých nohou. Proto je také vhodné zvolit černé semišové kozačky. Pokud máte nohy dost dlouhé a štíhlé, klidně volte šedé, jež jsou hodně populární.

    

Válenky

Milujete-li v pohodlí a zejména ve spojení s teplem, bude pro vás vhodné vybrat si ze široké palety nabízených válenek. Dnes už je dost různého provedení, že mezi válenkami najdou oblibu i ti, kteří je doposud odmítali.

   

Sněhule

Pro osoby akční a ty, co si občas rádi připomenou dětská léta a s nimi spojené sněhové hrátky, anebo jen zbožňujete dlouhé procházky zasněženou krajinou a přitom posloucháte, jak vám pod nohama křupe sníh, pak rozhodně nepodceňte výběr vhodných sněhulí. Jsou určeny právě v brodění se ve sněhu.

  

Zimní tenisky

Popularita tenisek je na svém vrcholu. Je to zejména proto, že moderní tenisky jsou dobře kombinovatelné nejen s džínsy, kalhoty, ale i šaty a sukněmi. Navíc jsou pohodlné a na zimu dostatečně zateplené. Na zimní období tak není nutné se svých oblíbených tenisek vzdávat, ale je dobré pamatovat na sníh, občasný třeba i déšť nebo kruté mrazy. Tenisky určené na zimu, třeba s kožíškem jsou ideální volbou.

  

Komentáře


.