Růžová je nestárnoucí klasika

ruzova_je_nestarnouci_klasika

Růžová není jen barvou pro malé holčičky, vyzkoušet ji můžete i vy v podobě dnešního pohodlného outfitu. Vzít si ho můžete jak na společenské události, tak do práce nebo jen tak na posezení s kamarádkami.

Holčičkám patří růžová

Holčičky mají růžovou, chlapečci zase modrou – tohle rozdělení platí snad už, co svět stojí. A i když se to zpočátku může zdát trochu klišé, přeci jen barva, která nám byla „přidělena“ není zase tak špatná. Růžová je jemnou barvou nevinnosti, která ale vypadá stejně dobře na dvacítce i čtyřicítce. Tak proč nevyzkoušet ženský outfit laděný právě do této nestárnoucí klasiky? V růžové barvě nemusíte hned vypadat jako z filmu „Pravá blondýnka“, stačí barvy trochu nakombinovat a rozstřelit je vhodným a elegantním kouskem oděvu – v tomto případě midisukní. Podívejte se, jak si namíchat koktejl „Perfektní outfit“ a vyrazte v něm do práce, do města, do školy nebo jen tak za kamarádkami na kávičku. Lze si ho vzít dokonce i na společenské události.

Perfektní outfit

Základem dnešního outfitu je bezesporu jemná růžová až korálová barva. Tu najdete například na košili s kolibříky, která má kulatý výstřih a rukávy na manžetky. Je z příjemného a kvalitního materiálu. A protože už venku není třicet stupňů ve stínu, budete potřebovat i něco navrch. Zkuste tedy zvolit korálový bavlněný svetr, který vás zaujme svou měkkostí a příjemným střihem, který padne opravdu každé postavě. V růžovém nádechu jsou také uzavřené italské boty na podpatku s děrovaným lemem. Oufit je dále zkombinovaný s černou midisukní, délky po kolena, která upoutá pozornost originálním pruhem ve spodní části lemu. Samozřejmostí jsou u tohoto outfiu také punčocháče. Do ruky si poté vezměte velkou krémovou kabelku, do které se vám vejdou veškeré nezbytnosti. Díky velkým uchám se dá nosit jak na ruce, tak přes rameno.

ruzova_je_nestarnouci_klasika

Fotogalerie


.