Jak si poradit s výběrem podzimních lodiček

Jestliže je léto pryč a venku padá listí, neznamená to, že je zakázáno obouvat lodičky. Naopak, existují kousky, které je vhodné předvádět právě na podzim a doladit tak k dokonalosti svůj outfit.

Samet se bude nosit

Pro výběr těch nejdokonalejších lodiček na období podzimu je ideální zvolit ty s matným povrchem a v podzimních barvách. Výtečnou volbou jsou pak sametové lodičky, které sice nejsou tak často k sehnání, na prodejnách a podobně, za to však udělají dost radosti. Obecně pak semišové lodičky, nebo matné povrchy jsou dokonalé pro podzimní období.

Široký podpatek je trendy

To, co se určitě bude nosit je široký podpatek. Je pohodlný pro chůzi, moderní a také stabilní. Široký podpatek si oblíbilo mnoho žen právě pro zmiňované důvody. Navíc jsou moderní a snadno k dostání právě pro aktuální módní trendy.

Metalické barvy na podzim jedině tlumené

Obliba metalických barev neutichá ani na podzim. Ba právě naopak. Metalické barvy jsou stále populární, což si je možno všímat nejen v prodeji s obuví, ale také na ulicích. Metalické lodičky jsou tou správnou volbou právě na současný podzim. Ideální je však třpytky a lesk nechat již doma na další sezonu a lépe zvolit tlumené metalické odlesky.

Zvířecí vzory se na podzim hodí

Zvířecí vzor je stálicí na módním poli. Stěží někdy zanikne, protože se stále objevuje jak na oděvech, tak obuvi. Tento rok so opět dostává na výsluní a kdo si oblíbil zvířecí vzor, ten bude mít jistě radost z toho, že lodičky s imitací hadí kůže jsou opět na trhu.

Džínovina nejen na šatech

Nesmrtelná je také džínovina. Ta se objevuje stále více i na botách. Moderní jsou jak džínové kozačky, ale i lodičky. K dobře sladěnému outfitu budou určitě pravou volbou. Nekombinovat však s klasickými džínsy, protože tak jejich dominanta zanikne.

Vhodný výběr pro nepříznivé počasí

Všechny ženy, které nosí běžně lodičky, jistě znají, jak je nepříjemné, když na podzim nastane churavé počasí, deštivo a zvláště pak dlažba v centrech měst je kluzká a chůze v lodičkách není příjemná. Tento problém ale může být již vyřešen, vzhledem k tomu, že jsou na trhu lodičky s protiskluznou podrážkou.

Komentáře


.