Současné módní trendy

Široký podpatek

Trendy a současně také velice praktické. Prostě ideální spojení, pokud se tyto dvě veličiny v módním průmyslu spojí. Široký podpatek je moderní a současně také vhodný pro chůzi. Drží stabilitu a také je příjemnější i pro delší procházky, což se vždycky hodí. Široký podpatek je to, co ženy na celém světě vítají velice rády. Právě proto, že chůze na něm nezatěžuje jako jiné.

    

Farmářky

Na zimu jsou ideální. Nejen, že mají protiskluznou podrážku. Jsou také dost pevné, nepromokavé a udrží teplo i suchu v botě. Navíc jsou moderní a také jsou k dostání hned v několika barvách. Je tak možno si vybrat provedení, které vyhovuje vlastnímu outfitu, nebo prostě takové, které se prostě hodí. Farmářky jsou téměř nutností v botníku každé správné ženy.

    

Úzké kozačky

Elegantní a současně sexy jsou úzké kozačky nad kolena. Jsou stále moderní a určitě se hodí pro většinu žen. Zdůrazní tak štíhlé a dlouhé nohy a obepnou nohu natolik, že bude krásně hubená a ladná. Ideální je samozřejmě zvolit černou barvu kozaček, které tak opticky zeštíhlují. Pro extrémně štíhlé a dlouhé nohy jsou tu samozřejmě i jiné barevné varianty.

  

Holubí šeď

I když je nestárnoucí barvou černá, rozhodně bychom neměli podceňovat i jiná provedení. Světle šedá na botách je tou barvou, která nesmí chybět na letošní zimu. Vhodné jsou nízké kozačky, třeba s kožešinou, anebo pro dlouhé nohy i vysoké kozačky. Světle šedá je hitem této zimy a jen tak z šatníku nevymizí. Dobře se kombinuje a také je často k dostání.

    

Květy i v zimě

Trend, který bude dále viděn i v jarní kolekci. Na první pohled sice poněkud nenápadné, ale přesto jsou to boty velice moderní a elegantní zároveň. Používají se květy. Nejčastější je forma výšivky, nebo i potisku. Kombinují se obvykle dvě, podobné barvy a tak je vzor ne tolik zprvu nápadný. O to více je elegantní. Hodí se do zimy ke klasickému kabátu, k sukni i kalhotám.

    

Komentáře


.