Vánočně se nalaďte a vypadejte skvěle

Vánoce jsou skoro za rohem, tak se taky vánočně nalaďte a šiřte kolem sebe sváteční náladu v tom správném outfitu. A kromě dobrého pocitu vám to bude také moc slušet.

Vánoce, Vánoce přicházejí

Za oknem je ošklivo, sníh nikde a do Vánoc zbývá ještě tolik času. Advent sice rozsvítil vánoční výzdobu nejen na všech náměstích, ale také v oknech a na stromcích, ale přeci jen ta pravá vánoční nálada tak trochu stagnuje. Pokud se i vy těšíte na Štědrý den, rozzařte si den a oblékněte se hezky do vánočního oblečení a rozšiřte kolem sebe trochu té veselé atmosféry. Když vás uvidí vaši kolegové v práci, kamarádi ve škole nebo kamarádky na kávičce, určitě se jim rozjasní tváře. A přinést ostatním trochu cukroví na ochutnání, to už je jen třešnička na dortu. Tento outfit je příjemný a pohodlný, zároveň ale dostatečně teplý, takže vám v něm nebude zima. V měkoučkém pleteném oblečení vám bude tak skvěle, že si ho ani nebudete chtít sundat. Jen to zkuste.

Vánoční outfit pro vaše potěšení

Základem vánočního outfitu je šedý pletený svetr s motivem jezevčíka s parohy a ve svetru. Díky bílým puntíkům to vypadá, že na svetru sněží, čímž je zimní atmosféra ještě více dokreslena. Svetr je dlouhý, a proto k němu stačí obléknout pouze teplé pletené legíny, ve kterých vyniknou vaše nohy. Zároveň vám také udělají sexy zadeček, až se za vámi každý ohlédne. Na nohy si potom nezapomeňte vzít teplé bílé kozačk. Eleganci jim dodává pásek, a i když nemají zip, dobře se nazouvají. Jako doplněk tohoto outfitu slouží šedivá čepice s bambulí, která vašemu celkovému vzhledu dodá grády. Podobně také menší peněženka se sněhuláky, dokreslí tu pravou zimní atmosféru. Je jedno, jestli tento outfit budete nosit ven a podílíte se o sváteční náladu i s ostatními, nebo si jen nalijete vaječný koňak a usednete do křesla s knížkou, tak jako tak kolem vás bude aura vánoční radosti.

vanoce-2015-kolaz

Fotogalerie

Komentáře


.