Vyrazte si zabruslit

Zavzpomínejte na svá dětská léta, kdy jste bruslila na zamrzlém rybníku, vytáhněte rychle staré brusle a hurá na led. Dnešní outfit vám pomůže i v chladném počasí vypadat skvěle a přitom být pěkně v teple.

Zasportujte si na ledě

I když vánoční svátky už jsou za námi, zima ještě ani zdaleka neskončila. Venku je stále spousta možností, co podniknout s dětmi, kamarády nebo kam vyrazit na rande, tak toho využijte. Ačkoliv na bobování je potřeba spousta sněhu, který ale ne všude je, na staré dobré bruslení vám postačí jenom menší zamrzlý rybník. Pokud ale žádný v okolí nemáte či už jsou teploty nad nulou, rozhodně nemusíte věšet hlavu. Ve větších zimních stadionech se pravidelně pořádá bruslení pro veřejnost, tak se podívejte na program a vyrazte v novém outfitu na led. Nejenže budete vypadat perfektně, ale zároveň také shodíte nějaké to deko, které zůstalo jako památka po sladkých vánočních svátcích.

Buďte ledovou královnou

Základem dnešního venkovního outfitu je určitě růžový kratší kabátek s výrazným zapínáním na černé háčky. Pod lemy je šikovně schované zapínání na zip a kabátek má navíc také kapuci. Má v sobě příměs vlny, takže zima vám v něm nebude. Na nohy si natáhněte zeštíhlující černé džíny, které s vaším zadečkem udělají divy. Pěkně ho totiž obtáhnou a zvýrazní. Kalhoty drží tvary, mají vyšší pas a díky pružnému materiálu padnou každé postavě. Svůj outfit doplňte dále bílou pletenou čepicí se znakem a velkou bambulí. A pokud nemáte po ruce svařáček, ruce si zkuste ohřát ve starorůžových stylových rukavičkách s mašlí. Jsou vyrobené z kůže, takže mráz nemá šanci. Brusle a další nezbytnosti si dejte do růžovo-fialové větší tašky přes rameno, která se pohodlně nosí a snadno se vám do ní všechno vejde. V tomto outfitu budete na ledu za královnu, tak se nechte inspirovat.

brusleni

Komentáře


.