Na žabky ještě není pozdě! Jaké kousky se hlásí o vaší přízeň?

Druhý prázdninový měsíc je u konce. O slovo se již brzy začne hlásit podzim, ale než se tak skutečně stane, můžete ještě odhalit nožky v žabkách! Ty jednoznačně patří k nejpohodlnější letní obuvi a výhodou je, že je unosíte prakticky kamkoli: k vodě, na nákupy, na romantickou schůzku i do práce. Našli jsme pro vás skvělé kousky, které se hrdě hlásí o vaši přízeň a místo ve vašem botníku. Tak co? Kterému páru podlehnete?

K vodě

I když jsou prázdniny téměř u konce, počasí je stále ještě rozumné. Teploty dosahují i třiceti stupňů, díky čemuž ještě můžete vyrazit k vodě a bez výčitek zchladit rozpálené tělo v osvěžujícím bazénu. A když už vyrazíte k vodě, tak v pohodlných a praktických botkách – co vy na to? Máme pro vás hned tři favority, které vás svým lehce sportovním stylem jistě zaujmou.

Do města

K létu kromě koupání a pití osvěžujících drinků neodmyslitelně patří i nakupování. A přiznejme si upřímně: kdo by mu dokázal odolat?! Určitě ani vy neodmítnete příležitost vyrazit si na nákupy, ať už sami nebo v doprovodu nejlepší kamarádky. V těchto žabkách můžete vyrazit nejen na pohodlný shoppingu, ale i na kafe do oblíbené kavárny nebo se jen tak projít městem. Jsou elegantní a nenucené. Co jim říkáte? Vypadají skvěle, ne?

Na rande

Chystáte se na rande? V tom případě vám určitě záleží na tom, jak budete vypadat! Chcete-li působit něžně, romanticky a žensky, pak si oblečte šaty. Ty nejvíce podtrhují ženské přednosti a dávají je na obdiv okolí. K šatům si obujte elegantní a romantické botky. Našli jsme vám vhodné kandidáty, se kterými podtrhnete svůj něžný look.

Komentáře


.