Zachumlejte se do antidepresivního kožíšku

S podzimem jsou tady také chladné a propršené dny, které náladu příliš nezvednou. Pokud i vy trpíte podzimí depresí, obstarejte si antidepresivní kožíšek, který vás nejen zahřeje, ale budete v něm i dobře vypadat.

Na chlad a vítr jedině kožich

Venku je chladno, mrazivý vítr žene po ulicích seschlé listí, déšť nepříjemně bubnuje do střechy a vy musíte do takového dne vstávat. Mnoho lidí trpí podzimní depresí spojenou s tím, co se děje za oknem, a zároveň také únavou ze zatažené oblohy bez slunce a vstávání za tmy. Na tohle všechno ale existuje lék a tím je kožíšek. Nejenže měkký a příjemný kožíšek vám pomůže cítit se fajn, ale zároveň vás zahřeje a budete v něm vypadat skvěle. Kožíšky se v posledních letech vrací do módy, tak proč byste jeden nemohla mít i vy? Dá se nosit do práce, na jednání, ale také na doma nebo na posezení s přáteli. Je to univerzální lék na chmury, který si s sebou můžete vzít kamkoliv.

Vesta s kožíškem

Základem dnešního outfitu je již výše zmíněný kožíšek. Má krémovou barvu a je delší, aby vám během jeho nošení netáhlo na záda. S měkkými chloupky této vesty si budete připadat jako v bavlnce. Zbytek oblečení by měl také vyzařovat pohodu, aby aura vesty nebyla narušena. K tomuto modelu tedy dále patří vínové kalhoty úzkého střihu a standardní výšky pasu. Dalším kouskem je krémové tričko s krátkým rukávem, které má na lemu u krku a na koncích rukávů krajku. Díky tomu vypadá elegantně, ale přitom je velmi pohodlné. Na nohou budou vypadat dobře také krajkové baleríny béžové barvy. Do kabelky střední velikosti se vám vejdou veškeré nezbytnosti. Dá se nosit přes rameno i v ruce.

antidepresivni_kozisek

Fotogalerie

 

Komentáře


.